telewizja

Hotel Paradise 8: Dominika zażenowała widzów. Taka jest naprawdę?

2024-04-10 16:13

Ostatni odcinek programu Hotel Paradise 8 zaskoczył chyba wszystkich. Nie tak zdaniem widzów miały bowiem wyglądać losy uczestników. Dominika mocno zażenowała i zirytowała oglądających reality show, a w komentarzach wylała się na nią fala krytyki. Czy dziewczyna podjęła złą decyzję i będzie żałować?

Hotel Paradise 8: Dominika przegięła?

Ta edycja programu Hotel Paradise 8 jest... dziwna. W czasie, gdy w Love Island 9 niektórzy weszli już nawet w poważniejsze związki, w reality show TVN7 trudno szukać osób, które żywiłyby do siebie jakieś większe uczucia. A przynajmniej nie widać tego na ekranie. Co chwilę obserwujemy jakieś przetasowania, a nawet mocno słabe zachowania w parach, jak choćby w przypadku Bartka. Ten zdaniem widzów Hotel Paradise 8 jest bowiem egoistyczny i źle traktuje swoją partnerkę. Jednak nie tylko jemu się ostatnio mocno obrywa. Ostatni odcinek programu Hotel Paradise 8 pokazał bowiem, że niepewne są również dziewczyny, a dokładniej - Dominika. To właśnie przez nią z programem musiał się rozstać Kuba, z którym zdaniem widzów tworzyła fajną relację. Dziewczyna wybrała jednak Oskara.

Pawelec robi robotę Kawiarnia

Hotel Paradise 8: widzowie wściekli po decyzji Dominiki

Takiej decyzji ze strony Dominiki chyba nikt się nie spodziewał. Choć wielu fanów Hotel Paradise 8 wieściło jej finał wraz z Kubą i uważało, że tworzy z nim naprawdę fajną relację - Dominika wybrała inaczej. Swoją dłoń położyła na dłoni Oskara, przez co Kuba musiał odejść z programu Hotel Paradise 8. Ten wybór rozwścieczył widzów. Ci dali upust swoim emocjom w komentarzach na profilu randkowego reality show.

Domi ma presję na finał bo wie, że się każdemu podoba najbardziej. Zawsze będzie brała na przeczekanie i bajere, aż do kolejnego i kolejnego rajskiego. W poprzednich edycjach było kilku graczy z taką strategią i zaszli daleko. Np. Mikołaj

Nie wierzę, że Dominika kolejny raz poszła za głosem ludzi wokół. Kolejny raz ten sam „błąd”. Szkoda Kuby.

Mam nadzieję, że będzie tego żałować. Mogła z Kubą stworzyć naprawdę fajną relację, a może i dojść z nim do finału. A wybrała kogoś takiego jak Oskar, który nic do tego programu nie wnosi poza tym, że tam jest. Takie moje zdanie. I niech ona w końcu zacznie myśleć samodzielnie, a nie pod wpływem kogoś innego.

- czytamy w komentarzach na profilu Hotel Paradise 8.

Czy Dominika będzie faktycznie żałowała swojej decyzji? I czy przez takie ruchy sama nie wyleci wkrótce z programu? Tego dowiecie się oglądając nowe odcinki Hotel Paradise 8 od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TVN7 i Playerze.

Listen on Spreaker.