telewizja

Hotel Paradise 8: finał programu zaskoczy? Takiej decyzji nikt się nie spodziewał

2024-05-09 18:55

To już ostatnie odcinki programu Hotel Paradise 8. We wtorek rozstrzygnie się, kto zgarnie wielką kasę lub zdecyduje się wybrać pieniądze i miłość. Emocje z odcinka na odcinek rosną coraz bardziej, a w sieci pojawiają się coraz bardziej zaskakujące komentarze. Czy finał programu zaskoczy wiele osób?

Hotel Paradise 8: finał programu

Jesteśmy coraz bliżej najważniejszego momentu w programie Hotel Paradise 8. Już we wtorek, 14 maja wielki finał programu. Wtedy dowiemy się, która z par będzie miała szansę stanąć na ścieżce lojalności i zdecydować czy wybiera kasę czy pieniądze w pakiecie z miłością. W tym sezonie nie brakowało wrażeń. Choć na początku Hotel Paradise 8 był negatywnie oceniany przez widzów, to z czasem sytuacja zaczęła się powoli zmieniać. Tym razem nie obrywało się produkcji za słaby dobór nudnych uczestników, a samym bohaterom Hotel Paradise 8. Na pierwszy plan jeśli chodzi o krytykę wysunął się Bartek, któremu widzowie zarzucali, że jest chamem, narcyzem i źle traktuje swoje programowe partnerki. Takiego zdania oglądający byli najpierw przy Luizie, a potem przy Adzie. Czy jednak w finale Hotel Paradise 8 czeka nas zaskoczenie?

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Hotel Paradise 8: Bartek i Ada wygrają?

Trudno ocenić jednoznacznie relację, którą w Hotel Paradise 8 mieli Bartek i Ada. Dziewczyna sporo płakała przez chłopaka, a w pewnym momencie podjęła nawet decyzję o tym, by zrezygnować z pary z nim. Szybko jednak do niego wróciła i tym samym oboje są razem w finale Hotel Paradise 8. Czy w dodatku wygrają program? Okazuje się, że tego chcieliby widzowie. Choć ci na początku krytykowali miłość tych dwojga, to teraz w komentarzach właśnie Bartek i Ada są wymieniani jako potencjalni zwycięzcy Hotel Paradise 8.

Kibicuję Adzie i Bartkowi ale jestem prawie pewna że wygra Agnieszka i Jędrzej. Mając do wyboru te dwie pary, większość zapewne stanie za tą drugą.

Tylko Ada i Bartek ! Mimo wielu przeszkód rzucanych pod nogi dotarli tak daleko ,nie znam w całej historii hotelu paradise drugiej takiej pary ,są nie zastąpieni ! 🤍♥️🤍

Mimo iz zachowanie Bartka na poczatku bardzo mnie irytowalo uwazam że wygrana powinna trafić do niego i Ady .... tylko ich tak naprawdę coś łączy 🙂

- czytamy na profilu Hotel Paradise 8.

Czy przewidywania widzów się sprawdzą? Tego dowiecie się oglądając program od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TVN7 i Playerze.