telewizja

Hotel Paradise 8: finał rozczarował fanów programu. To ON powinien ich zdaniem wygrać

2024-05-14 17:54

To ten moment! Po wielu tygodniach nareszcie dotarliśmy do finału programu Hotel Paradise 8. Na ten moment wielu widzów czekało z niecierpliwością już od dłuższego czasu. Okazuje się jednak, że niektórzy mocno rozczarowali się wynikami ósmego sezonu randkowego reality show. Kto powinien wygrać zdaniem oglądających?

Hotel Paradise 8: finał rozczarował widzów

Niewiele jest programów w telewizji, które aż do tego stopnia angażowałyby swoją publiczność. Hotel Paradise 8 to zdecydowanie jedno z tych reality show, które gromadzi w sieci najwięcej komentarzy. Nic zresztą dziwnego. Na rajskiej wyspie, jak zwykle nie brakowało dram, a także przykrych sytuacji. Były też zabawne momenty. Każdy z nich był skrupulatnie komentowany przez widzów Hotel Paradise 8. Ci sporo uwag mają też do samego finału Hotel Paradise 8. Do tego odliczaliśmy przez ostatnie tygodnie. W finałowej dwójce znaleźli się Bartek i Ada oraz druga para - Jędrzej i Agnieszka. Bartek już od kilku tygodni był krytykowany przez widzów za złe traktowanie Ady. Z czasem część zmieniła jednak o nim zdanie. Agnieszka jest natomiast hejtowana za to, że robiła wszystko, by prześlizgnąć się do finału. Niezależnie jednak od negatywnych opinii widzów - obie pary są w finale Hotel Paradise 8.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Hotel Paradise 8: zwycięzca powinien być inny?

Widzowie od początku sezonu programu Hotel Paradise 8 mieli swoje uwagi do różnych sytuacji. Nic zatem dziwnego, że także do finału mają pewne "ale". Tym jest skład, który znalazł się w ostatnim odcinku Hotel Paradise 8. Zdaniem stałych oglądających zarówno Bartek i Ada, jak i Jędrzej i Agnieszka nie do końca zasłużyli na finał. Widzowie Hotel Paradise 8 mieli innego faworyta.

Natalka i Michał zasłużyli na ten finał zdecydowanie bardziej niż wujas z ciotką . Samo nawet to, że będąc w relacji przyjacielskiej dużo o sobie wiedzieli w przeciwieństwie do Jędrka i Agi którzy nawet się przytulić nie potrafią.

Powinien wygrać Michał z Oskarem, uwielbiam ich❤️😁

Powinni wygrać, moim zdaniem byli najmniej patologiczną parą z tych trzech …

- napisali widzowie Hotel Paradise 8.

Jak widać Michał miał wielu zwolenników. Kto jednak wygra program, skoro chłopak opuścił go na ostatniej prostej? Tego dowiemy się z ostatniego odcinka, który o 20:00 w TVN7 i Playerze.