telewizja

Hotel Paradise 8: Jędrzej jak Roch z siódmej edycji? Był wtyką produkcji?

2024-04-10 15:38

Szykuje się kolejny skandal w programie Hotel Paradise? W sieci pojawiły się zaskakujące informacje o tym, jakoby Jędrzej miał sporo wspólnego z produkcją show. Podobny przypadek mieliśmy już w siódmej edycji randkowego reality. Wtedy dotyczył on Rocha. Czy wobec Jędrzeja zostaną wyciągnięte konsekwencje?

Hotel Paradise 8: Jędrzej pracował w produkcji?

Wydawało się, że po Hotel Paradise 7 produkcja programu wyciągnęła wnioski i w tym sezonie unikniemy skandali. Zresztą wszystko na to wskazywało przez kilka ostatnich tygodni. Nie licząc zachowań Bartka, które były krytykowane przez widzów, raczej obyło się bez większych afer. Aż do jednej relacji, która pojawiła się na Instagramie. Fani programu Hotel Paradise 8 z pewnością pamiętają wydarzenia, które miały miejsce w poprzednim sezonie. Na jaw wyszło, że Roch jest rodziną jednej z wysoko postawionych osób w TVN. Teraz pojawiły się jeszcze ciekawsze kwiatki. Kacper, który dołączył niedawno do programu Hotel Paradise 8 dodał na swoją relację story, na którym napisał, że: Jędrzej pracował w produkcji, do czego się oficjalnie przyznał, także nie musiał grać. Przepychali go dalej, niezależnie co by się nie działo. Zdziwieni?

Pawelec robi robotę Kawiarnia

Hotel Paradise 8: Jędrzej odpowiada na słowa Kacpra

Na odpowiedź ze strony Jędrzeja nie trzeba było długo czekać. Ten napisał na swoim story, że z jego oficjalnym stanowiskiem odnośnie tych zarzutów jeszcze chwilę się wstrzyma i nie będzie komentować sprawy. Te słowa mocno zaskoczyły fanów programu Hotel Paradise 8, a w sieci zawrzało. Nic zresztą dziwnego. Fani programu są mocno wyczuleni na punkcie uczciwości, a po sytuacji z Rochem każde zagrania nie fair są przez nich bardzo dosadnie krytykowane. Co ciekawe - na story Kacpra w środowy poranek pojawiło się nowe story. Ten odniósł się do swojej poprzedniej wypowiedzi, twierdząc, że "był to oczywiście głupi żart, który nie ma nic wspólnego z prawdą". Czyżby poszedł ochrzan z góry? A przede wszystkim - jeśli to żart, to czy Was rozbawił?

Hotel Paradise 8: Jędrzej jak Roch z siódmej edycji? Był wtyką produkcji?

i

Autor: Instagram.com/jedrzej.hotelparadise8