telewizja

Hotel Paradise 8: Kacper ściemnia już od początku? Fani programu mają dowody

2024-04-04 22:03

Choć w programie Hotel Paradise 8 pojawił się stosunkowo niedawno, to już zdążył zrazić do siebie widzów. Do mieszkańców raju dołączył ostatnio nowy uczestnik - Kacper. I już po jego pierwszych wypowiedziach komentujący program uważają, że nie mówi on całej prawdy. Czy mają rację i Kacper faktycznie ściemnia?

Hotel Paradise 8: Kacper podpadł na dzień dobry

Gdybyśmy mieli poszukać recepty na to, co zrobić, żeby być lubianym przez widzów programu Hotel Paradise 8, to odpowiedzią byłoby chyba to, że jest to praktycznie niemożliwe. Na palcach jednej ręki można policzyć osoby, które w ostatnich sezonach niczym nie podpadły widzom. W siódmej edycji programu za skórę zaszedł im m.in. Roch. Jednak w jego przypadku było to zdecydowanie uzasadnione po tym, jak traktował Łucję. W Hotel Paradise 8 wrogiem widzów został m.in. Bartek, oberwało się też Oli, a nawet Michałowi, który choć w programie głównie śmieszkuje, to i tak był krytykowany w pierwszych odcinkach. Ostatnio do obsady Hotel Paradise 8 dołączył nowy uczestnik - Kacper. I chyba nikogo nie zdziwi to, że już na początku mocno podpadł widzom. O co poszło?

BEST LISTA 500 – MAKING OF

Hotel Paradise 8: Kacper kłamie?

Widzowie programu Hotel Paradise 8 są niczym najlepsi detektywi. Gdy tylko w programie pojawi się nowy uczestnik - rozpoczynają oni swoje śledztwo i wnikliwą ocenę. Zdarza się, że przeglądają nawet prywatne profile w mediach społecznościowych i na światło dzienne wyciągają niewygodne fakty. W przypadku Kacpra nie poszli oni aż tak daleko, jednak już na pierwszy rzut oka nie zaufali chłopakowi. Fani programu Hotel Paradise 8 uważają bowiem, że okłamał on nie tylko uczestników, ale i oglądających show.

Jak wypalił, że prócz sztukami walki interesuje się filozofią to już czekałem na pierwszą głupotę jaka powie. Mija chwila, a gość gada, że nie można jednoznacznie stwierdzić, że Ziemia nie jest płaska. Serio? 😑

Zmyśla, on nic nie wie o filozofii. Już po pierwszym pytaniu o nurt, który mu najbardziej pasuje, to widać.

W ogóle mi się nie podoba, najgorszy typ urody u facetów kopiuj wklej mięśniak i zero ciekawych rysów, ale to subiektywne of kors

- czytamy w komentarzach na profilu Hotel Paradise 8.

Czy widzowie mają rację? A może jednak błędnie i zbyt pochopnie ocenili Kacpra? Być może rozstrzygnie się to w najbliższych odcinkach programu Hotel Paradise 8. A te niezmiennie emitowane są od poniedziałku do czwartku o 20:00 na antenie TVN7. Show można też oglądać w Playerze.