Hotel Paradise 8: Klaudia El Dursi ujawniła kulisy produkcji. Fani zwrócili uwagę na jeden szczegół

i

Autor: Instagram.com/klaudia_el_dursi Hotel Paradise 8: Klaudia El Dursi ujawniła kulisy produkcji. Fani zwrócili uwagę na jeden szczegół

telewizja

Hotel Paradise 8: Klaudia El Dursi ujawniła kulisy produkcji. Fani zwrócili uwagę na jeden szczegół

2024-02-04 13:38

Telewizyjna wiosna zbliża się do nas wielkimi krokami. I choć nadal nie wiadomo czy zobaczymy wtedy nowy sezon Hotel Paradise 8, to nagrania programu są już na finiszu. Zatem pewnym jest, że wkrótce czekają nas nowe przygody uczestników. Część kulis pokazała Klaudia El Dursi. Komentarze jednak zaskakują.

Hotel Paradise 8: Klaudia El Dursi ujawnia sekrety

Hotel Paradise to jeden z tych programów telewizyjnych, który wzbudza u widzów ogromne emocje. Już siódma edycja randkowego show sprawiła, że oglądający przeżyli istny roller coaster. Wszystko za sprawą uczestników Hotel Paradise 7, którzy w dużej mierze zamiast skupić się na dobrej zabawie i znalezieniu drugiej połówki, skupiali się na knuciu, robieniu innym pod górę i manipulowaniu. Jedną z postaci, która wyrosła na antybohatera edycji był Roch Krzyżański. Część widzów uznała nawet, że nie chce, by powstał kolejny sezon Hotel Paradise, bo już siódma edycja wystarczająco zadziałała im na nerwy. Wiemy już jednak, że tak się nie stanie. Już niebawem zobaczymy Hotel Paradise 8. Zdjęcia do programu są już na finiszu, a Klaudia El Dursi regularnie ujawnia kulisy produkcji. Co dzieje się na planie?

24H W ZAGRODZIE DLA KONI! - PAWELEC ROBI ROBOTĘ

Hotel Paradise 8: kiedy i uczestnicy

Na razie nie wiadomo jeszcze kiedy Hotel Paradise 8 pojawi się na ekranach telewizorów. Niewykluczone, że będzie to już w czasie wiosennej ramówki, jednak telewizja bywa nieprzewidywalna. Nadal nie wiemy również, jacy są uczestnicy Hotel Paradise 8. Jedno jest natomiast pewne - czeka nas kolejny sezon emocji i pięknych widoków. Tymi na swoim profilu na Instagramie regularnie dzieli się Klaudia El Dursi. Prezenterka jakiś czas temu pokazała np. swoim fanom, jak uczy się tekstu do nagrywania poszczególnych scen w programie. Wrzuciła również na swój profil fotkę z wyjazdu. Możemy na niej zobaczyć piękną prezenterkę z mocno odsłoniętym ciałem. Niespodziewanie prowadząca doczekała się negatywnych komentarzy od jej obserwatorów. Ci zarzucili jej, że jest zbyt szczupła, a wręcz niektórzy nawet zaczęli sugerować jej anoreksję. Czy powinno się oceniać w ten sposób cudzą sylwetkę? To pozostawiamy Waszej ocenie. A poniżej prezentujemy fotkę pięknej Klaudii El Dursi, która wzbudziła tyle emocji.