telewizja

Hotel Paradise 8: kulisy castingów wyszły na jaw?! To dlatego jest tak źle?

2024-04-23 13:27

Ta edycja Hotel Paradise 8 od pierwszego odcinka wzbudza duże emocje. Widzowie już po pierwszych minutach programu wiedzieli, że to nie będzie dobry sezon. Kolejne tygodnie ich w tym tylko utwierdziły. Teraz na pierwszym plan znowu wysuwają się zarzuty, które pojawiały się po pierwszym odcinku. Castingi to niewypał?

Hotel Paradise 8 to niewypał?

Hotel Paradise 8 coś ewidentnie poszło nie tak. Widzowie już od pierwszych odcinków narzekali na ten sezon i byli mocno rozczarowani. Po tym, jak w Hotel Paradise 7 nie brakowało emocji, tym razem dostaliśmy bowiem edycję z jednymi z najnudniejszych uczestników w historii. Już po pierwszym odcinku na produkcję wylała się fala krytyki. Fani programu narzekali bowiem, że bohaterowie show są nudni i nie mają nic ciekawego do powiedzenia. Jakby tego mało - przez cały czas zdaniem widzów zachowywali się, jakby przyjechali na szkolną wycieczkę albo na darmowe wakacje. A przecież mówimy o Hotel Paradise 8, czyli programie, w którym powinno się dziać! Z czasem show się delikatnie rozkręciło. Niestety nie za sprawą pozytywnych zdarzeń, a dram, których w Hotel Paradise 8 nie brakuje. Wszystko przez Bartka, który najpierw zdaniem widzów źle traktował Luizę, a obecnie Adę.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Hotel Paradise 8: casting się nie udał?

Odcinki, w których Bartek wysunął się na pierwszy plan w Hotel Paradise 8 może nie były ulubionymi dla widzów, ale przynajmniej wzbudzały emocje. Po każdym epizodzie w sieci nie brakowało krytycznych komentarzy wobec chłopaka, a fani programu domagali się usunięcia Bartka z show. Jednak i ten wątek zaczął ich już najwyraźniej nudzić. W komentarzach nie brakuje ocen, że ten sezon powinien się nazywać Bartek Paradise, bo to głównie on jest pokazywany w odcinkach, a pozostali uczestnicy Hotel Paradise 8 są nijacy. W komentarzach pojawiła się już nawet pewna diagnoza.

prosty wniosek, na casting zgłosili się sami nudziarze

Wy chyba casting robiliście w poczekalni do psychiatry

Najnudniejsza edycja .. nic się nie dzieje … te samy pare które kosza nowych którzy są bez szans na stworzenie relacji … 🙌 żadnych mixow …

- czytamy w komentarzach na profilu Hotel Paradise 8.

Jeśli jednak myślicie, że te mogą wpłynąć na koniec programu - nic bardziej mylnego. Dziewiąta edycja reality show została już bowiem nagrana na zapas i najpewniej zobaczymy ją jesienią.

Listen on Spreaker.