telewizja

Hotel Paradise 8: Luiza oszukała widzów? Jest komentarz uczestniczki!

2024-03-11 12:23

Hotel Paradise 8 powoli zaczyna nabierać tempa. Po tym, jak widzowie po pierwszych odcinkach krytykowali program, teraz z biegiem czasu coś zaczyna się w nim dziać. Coraz aktywniejsi stają się też internauci. Ci mają poważne zarzuty co do Luizy z Hotel Paradise 8. Uczestniczka postanowiła się do nich odnieść.

Hotel Paradise 8: Luiza przybrała maskę?

Nareszcie - chciałoby się powiedzieć po najnowszym odcinku Hotel Paradise 8. W programie powoli coś zaczyna się bowiem wreszcie dziać. Po tym, jak przez pierwszych kilka odcinków widzowie narzekali, że zanosi się na najnudniejszy sezon w historii, teraz powoli zaczynają spadać maski uczestników. Czy ci potrzebowali po prostu trochę czasu na to, żeby odpalić się w Hotel Paradise 8? Na to wygląda. Po licznych komentarzach widzów o tym, że wydaje się, że uczestnicy tego sezonu przyjechali na wycieczkę szkolną albo wczasy, zaczynają się pierwsze poważne dyskusje i decyzje. To jednak nie do końca podoba się wszystkim widzom Hotel Paradise 8, którzy zaczynają dostrzegać coraz więcej. Ostatnio dość mocno podpadła im Luiza, która do tej pory była oceniana pozytywnie.

WYTATUOWAŁEM SWOJEGO KAMERZYSTĘ!

Hotel Paradise 8: Luiza odpowiada internautom

Opinie widzów często potrafią zmienić się z odcinka na odcinek. Jednego dnia kogoś lubią, a drugiego są w stanie zmienić zdanie o 180 stopni i znienawidzić uczestnika reality show na zawsze (albo przynajmniej do końca sezonu). O tym mogła przekonać się ostatnio Luiza z Hotel Paradise 8. Choć przez pierwszych kilka odcinków krążyły o niej raczej pozytywne opinie, teraz wszystko się zmieniło. Po najnowszym epizodzie na profilu Hotel Paradise 8 nie brakuje negatywnych komentarzy na jej temat. Widzowie nie gryzą się w język. Luiza postanowiła im odpowiedzieć.

Skończyłam właśnie oglądać przedpremierowo na playerze i nie mogę uwierzyć, że w tak gwałtownym tempie mogłam zmienić zdanie o Luizie… Początkowo włożyła maskę i myślałam, że bije od niej pozytywna energia. A teraz? Wychodzi jej prawdziwe, TOKSYCZNE oblicze. Naprawdę nie dziwię się opinii chłopaków, że nie pasuje do grupy… - napisała jedna z komentujących.

kompletnie mam to samo nie mogę na nią patrzeć mam nadzieję że jessi wybierze Bartka ale mam przeczucie ze jednak Michała - wtórowała jej inna osoba w komentarzach.

wybuchła moja frustracja w tamtym momencie, bo wyrocznia dała mi dowód na to, że kombinują za moimi plecami, a ja grałam fair. Nie jestem nieskazitelna, ale dumna z siebie w tamtej sytuacji też nie jestem. 👏 - odpowiedziała Luiza.

Jak widać uczestnicy Hotel Paradise 8 nie dadzą widzom jechać po sobie za mocno. A przynajmniej niektórzy. Bohaterowie tego sezonu programu są bowiem niezwykle aktywni w sieci. A jak wyglądają ich aktywności w programie? To sprawdzajcie od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TVN7 i Playerze.