telewizja

Hotel Paradise 8: Martyna załamała się po wylocie z programu. To wideo przeraża

2024-03-12 13:06

Martyna nie wytrzymała emocji? Takie można odnieść wrażenie po ostatnim odcinku programu Hotel Paradise 8. Martyna odpadła z show i najwyraźniej miała mocny problem, by sobie z tym poradzić. Nagranie, które opublikowała w sieci po wyleceniu z Hotel Paradise 8 jest przerażające. Nie brakuje na nim smutku.

Hotel Paradise 8: Martyna odpadła z programu

Ostatni odcinek programu Hotel Paradise 8 przyniósł ogromne emocje. Chciałoby się powiedzieć - wreszcie. Przez kilka pierwszych epizodów widzowie narzekali bowiem, że uczestnicy przyjechali najwyraźniej na wczasy albo wycieczkę szkolną. W programie działo się bowiem niewiele, a sami bohaterowie wydawali się znudzeni. Nudy zdecydowanie nie było w poniedziałkowym wydaniu Hotel Paradise 8. Z programem pożegnała się bowiem Martyna. Jej odejście mocno poruszyło nie tylko uczestników, ale i samą dziewczynę. Ta już w odcinku nie kryła emocji. Jednak jeszcze mocniej poruszające było nagranie, które po emisji pojawiło się na jej profilu na Instagramie. Martyna z Hotel Paradise 8 pokazała na nim, jak zachowywała się po rajskim rozdaniu i, jak się po nim czuła. Dziewczyna na filmie wygląda na mocno przygnębioną, opowiada o tym, że mocno boli ją głowa i mówi, że "wszystko jest takie beznadziejne". Na nagraniu zaczyna też płakać. Martyna z Hotel Paradise 8 przyznała, że jest jej bardzo ciężko i nie jest w stanie z nikim rozmawiać.

WYTATUOWAŁEM SWOJEGO KAMERZYSTĘ!

Hotel Paradise 8: widzowie o Martynie

Odpadnięcie Martyny z programu Hotel Paradise 8 wzbudziło emocje nie tylko u samej dziewczyny, ale i u oglądających show. Ci w komentarzach dali mocny upust swoim emocjom. Widzom nie spodobała się bowiem reakcja Martyny na odpadnięcie z programu. Pod postem na profilu Hotel Paradise 8 pojawiły się wypowiedzi mówiące o tym, że uczestniczka zbyt mocno się przejmuje i dramatyzuje.

Oj Martynko, klasy za grosz..

Masakra ,młoda i głupia zakochała się w pierwszym lepszym i już świata nie widzi och co za drama 😂

No Martyna pokazalas "klasę". Kilka dni w hotelu i wielka miłość, dramat dziewczyno. Dorosnij, bo mało o życiu wiesz

- czytamy na profilu Hotel Paradise 8.

Przed nami kolejne odcinki programu i wiadomo już, że na pewno nie będzie w nich Martyny. Ta edycja charakteryzuje się bowiem nową zasadą - brakiem powrotów.