telewizja

Hotel Paradise 8: Michał jest niewyżyty? Irytuje widzów coraz mocniej

2024-03-06 18:12

Michał z Hotel Paradise 8 zostanie jednym z najczęściej komentowanych uczestników? Patrząc na to, jak oceniają go obecnie widzowie, to nie jest to wykluczone. Bo choć za nami dopiero 2 odcinki programu, to do Michała zdążyła już przylgnąć pewna łatka. Czy chłopak zbyt dużo mówi o kwestiach intymnych?

Hotel Paradise 8: Michał za dużo mówi o seksie?

Za nami pierwsze odcinki Hotel Paradise 8 i choć sami widzowie uważają, że były one wyjątkowo nudne, to w programie i tak zdążyło się już trochę wydarzyć. Dowiedzieliśmy się bowiem, kim są uczestnicy Hotel Paradise 8, a ci dobrali się w pary. W programie doszło też już do pierwszych rozmów, co pozwoliło widzom nieco lepiej ocenić uczestników, niż po samych wizytówkach. I tak, jak w przypadku niektórych dialogi sprawiły, że dowiedzieliśmy się o nich nieco więcej, czym zaplusowali, tak niektórzy uczestnicy Hotel Paradise 8 wyraźnie rozczarowali widzów. W Hotel Paradise 8, jak zwykle emocje mocno mieszają się ze sobą i każde słowo może zostać wykorzystane przeciwko jego autorowi. O tym mógł przekonać się ostatnio Michał, którego fani Hotel Paradise 8 ocenili dość surowo.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Hotel Paradise 8: Michał przegina w rozmowach?

Żeby zdobyć sympatię widzów Hotel Paradise 8 trzeba się nieźle postarać. To z pewnością potwierdziliby uczestnicy poprzednich edycji formatu. Oglądający są bowiem niezwykle czujni i chętnie komentują wszystkie aspekty, które pojawiają w Hotel Paradise 8. Na własnej skórze odczuł to ostatnio Michał, czyli uczestnik, który w wizytówce stwierdził, że siłownia jest lepsza od seksu. Teraz najwyraźniej jednak zmienił zdanie, ponieważ widzowie Hotel Paradise 8 zaczęli mu zarzucać, że ciągle mówi tylko o jednym, co mocno ich odpycha. W komentarzach zrobiło się tak gorąco, jak w wyobraźni Michała.

Michał to jakiś niewyżyty zbok.... Pierwsze co to cycki, później wzięło go na majtki a przy teście najważniejsze co go interesowało to rozmiar miseczki 🤣 wiadomo już co go interesuje ale myślę że trafił pod dobry adres i będzie zadowolony 😁

Michał: (Uważam że siłownia jest lepsza niż seks) Też Michał: ( A masz jaka seksowną bieliznę ? ) Niech się chłop zdecyduje 😂😂😂

Poleciał tekstem godnym napaleńca z tindera 😂

- czytamy na profilu Hotel Paradise 8.

Czy fani programu jednak przekonają się do Michała i go polubią? O tym dowiemy się po kolejnych odcinkach Hotel Paradise 8. A te od poniedziałku do czwartku w TVN7 o 20:00.