telewizja

Hotel Paradise 8: Michał mocno się otworzył. Część jest zażenowana, ale inni go bronią

2024-04-10 12:24

Michał z programu Hotel Paradise 8 to uczestnik, którego albo się lubi albo nienawidzi. Jednak mimo początkowej niechęci, wielu widzów przekonało się do chłopaka i uznali go za "równego gościa". Michał w programie otwiera się coraz bardziej. Zdaniem niektórych aż za bardzo. Jego ostatnie rozważania zażenowały widzów.

Hotel Paradise 8: Michał przegina?

Ten sezon programu Hotel Paradise 8 raczej nie przejdzie do historii jako najlepsza edycja. Widzowie już od początku krytykowali show za to, że jest nudne, a uczestnicy zachowują się, jakby przyjechali na darmowe wakacje. Z czasem sytuacja zaczęła się nieco zmieniać i zaczęli wyłaniać się uczestnicy, którzy mocniej przykuwali uwagę oglądających. Tym w Hotel Paradise 8 był z pewnością Bartek, który do dziś mierzy się z łatką buca z wybujałym ego po tym, jak traktował Luizę. Właśnie w ten sposób wypowiadali się o nim widzowie w komentarzach. Ci zwrócili też uwagę na Michała. Ten w swojej wizytówce w Hotel Paradise 8 stwierdził, że siłownia jest lepsza od seksu, a potem zasłynął m.in. tekstem o tym, że zajął wysokie miejsce w Kangurku. Ostatnio Michał znowu postanowił zaskoczyć. Aż trudno uwierzyć o czym rozmawiał.

24H W ZAGRODZIE DLA KONI! - PAWELEC ROBI ROBOTĘ

Hotel Paradise 8: Michał i jego dyskusje o...

Są osoby, które mówią o tym, że w relacjach nie powinno być tematów tabu i należy rozmawiać o wszystkim. Michał z Hotel Paradise 8 wziął sobie te słowa do serca chyba aż za mocno. Ostatnio postanowił bowiem toczyć rozmowę o... pierdzeniu. Mało tego - nie tylko o tym mówił, ale też i to robił. Co na to jego programowa partnerka? Starała się zachować kamienną minę. Jednak emocje puściły za to widzom w komentarzach. Co uważają o rozmowach Michała w Hotel Paradise 8?

Ok, jednak Michał jest najobrzydliwszym typem w programie.

Nie chciała bym mieć faceta przy którym nie mogę beknąć lub pierdnąć :) to jest dalszy stopień wtajemniczenia

Szczere rozmowy, nawet o "pierdzioszkach", co oczywiście jest normalne(fizjologia) powinny ich zbliżyć, moim skromnym zdaniem, jest to bardzo szczere i bardzo bardzo sympatyczne. 🙌

- czytamy w komentarzach na profilu Hotel Paradise 8.

Czy faktycznie takie gadki zbliżą Michała do jego wybranki? Ciekawe...