telewizja

Hotel Paradise 8: Michał nie wytrzymał. Odniósł się do manipulacji w programie

2024-03-25 21:20

Program Hotel Paradise 8 zaczyna się coraz bardziej rozkręcać, a jego uczestnicy zaczynają mieć chyba coraz bardziej sobie za złe, że się do niego zgłosili. Na ich profilach na Instagramie nie brakuje tłumaczeń, a nawet irytacji, jak są przedstawiani w programie. Ostatnio na ten temat postanowił wypowiedzieć się Michał.

Hotel Paradise 8: Michał jest w programie źle przedstawiany?

Przy każdym sezonie, każdego reality show zawsze jest to samo. Uczestnicy najpierw zgłaszają się do telewizyjnych formatów, a potem wydają się zdziwieni tym, jak zostali w nich przedstawieni. Nie inaczej jest w przypadku programu Hotel Paradise 8. W tym możemy znaleźć kilka wyróżniających się postaci. Jedną z nich jest niewątpliwie Bartek, który wyrósł na głównego wroga widzów tej edycji randkowego show. Jednak nie tylko na niego zwracają uwagę widzowie Hotel Paradise 8. Już w pierwszym odcinku mocne wejście do reality show zaliczył Michał. Ten zasłynął tekstem o tym, że jego zdaniem siłownia jest lepsza od uprawiania seksu. W kolejnych odcinkach mogliśmy z kolei słyszeć z jego ust liczne teksty, które mogłyby świadczyć o tym, że życie tego uczestnika Hotel Paradise 8 kręci się głównie wokół erotyki. Jednak na tym nie koniec. Teraz Michał postanowił się do wszystkiego odnieść.

PAWELEC ROBI ROBOTĘ SCHRONISKO

Hotel Paradise 8: Michał komentuje swój udział w programie

Udział w reality show zawsze kończy się tak samo. Uczestnicy najpierw tam idą, a potem są zdziwieni, że w telewizji przedstawiono ich w określony sposób. Nie inaczej jest w przypadku programu Hotel Paradise 8. Jednak nie wszystkim uczestnikom się to podoba. Z ich ust nie raz można usłyszeć, że w telewizji widzimy tylko kilkadziesiąt minut odcinka, że nie widzimy ich prawdziwego życia itp. Teraz do swojej prezentacji w programie postanowił się odnieść Michał. Ten skomentował m.in. wypowiedzi lektora Hotel Paradise 8, który zażartował sobie z tego, że Michał nie wyobraża sobie związku na odległość. Michał stwierdził, że zna może 1 albo 2 przypadki takich związków, które wypaliły. Odniósł się również do kwestii jego "naturalności", jeśli chodzi o sylwetkę. Większość osób śmiała się z jego pytania na ten temat, które padło w programie, a zdaniem Michała jest to niezwykle ważna kwestia, gdyż obecnie znaczna część osób, które trenują na siłowni w jego ocenie stosuje doping, który może mieć poważne konsekwencje. Myślicie, że niesłusznie przedstawiono Michała w programie w takim świetle? Sami jesteśmy ciekawi czym jeszcze nas zaskoczy. Nowe odcinki Hotel Paradise 8 można oglądać od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TVN7 i Playerze.