telewizja

Hotel Paradise 8: Michał powiedział, że ma 13. Jego partnerka nie mogła uwierzyć

2024-03-07 14:40

Michał robi wszystko, żeby wyrosnąć na jednego z najbardziej charakterystycznych uczestników Hotel Paradise 8. Widzowie programu niezwykle często komentują jego zachowania i wypowiedzi i zresztą trudno się dziwić, patrząc na jego niektóre rozmowy. Ostatnio znów zaskoczył. Poszło o to, że ma trzynaście.

Hotel Paradise 8: Michał i jego trzynaście rozbudziło widzów

Nowa edycja Hotel Paradise 8 wystartowała na początku tygodnia, a już w programie pojawiło się sporo wypowiedzi, które przejdą do historii. Choć widzowie nadal uważają, że w programie dzieje się niewiele i jest on najzwyczajniej w świecie nudny, to uczestnicy zaczęli się powoli otwierać i ze sobą rozmawiać. W rozmowach w Hotel Paradise 8 niezwykle aktywny stał się Michał, choć w jego przypadku część oglądających uważa, że jego dialogi są mocno cringe'owe. Tak jak w pierwszym odcinku Hotel Paradise 8 Michał stwierdził, że uważa, że siłownia jest lepsza od seksu, tak teraz nie ma epizodu, w którym w jakiś sposób nie nawiązuje do seksu. Ostatnio znów postanowił podzielić się w Hotel Paradise 8 swoimi przemyśleniami. A wszystko rozbiło się o liczbę - trzynaście.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Hotel Paradise 8: Michał opowiedział o swoich kontaktach seksualnych

Z początku mogło się wydawać, że będzie to najbardziej spokojny uczestnik, który raczej żyje w ascezie, niż jest typem macho, który wyrywa laski. Jednak Michał z Hotel Paradise 8 z każdym odcinkiem programu zaskakuje coraz bardziej i coraz więcej mówi o seksie. Ostatnio znów zdobył się na rozmowę na ten temat. Tym razem chodziło o jego kontakty seksualne. Michał podczas gadki z Martyną powiedział, że liczba dziewczyn, z którą miał kontakty seksualne to trzynaście. Na liczniku jego "penetracji" jest z kolei 5. Widzowie Hotel Paradise 8 dosadnie skomentowali te dialogi w komentarzach.

Wczoraj napisałem że Michał niewyżyty trafił idealnie.... I się nie myliłem 😁 chwila moment, będzie bzyku, później "miłość" następnie finał i drama na insta 🤣🤷🏼‍♂️

Nie wierzę mu 😂

Czy to on powiedział, że siłownia jest lepsza niż sex?😂

- czytamy w komentarzach na profilu Hotel Paradise 8.

Aż strach pomyśleć, jakie jeszcze fakty z życia Michała poznamy. A o tym przekonamy się z nowych odcinków Hotel Paradise 8. Te nadawane są od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TVN7.