telewizja

Hotel Paradise 8: Michał zaliczył potężną porażkę. Do wszystkiego się przyznał

2024-04-04 8:16

Tego uczestnika nie trzeba chyba nikomu szczególnie przedstawiać. Michał to jedna z najbarwniejszych i najmniej konfliktowych postaci w programie Hotel Paradise 8. Choć okazuje się, że i w jego życiu czasem pojawiają się wpadki. Ostatnio do jednej z nich przyznał się na oczach całej Polski. Co się stało?

Hotel Paradise 8: Michał zaliczył wpadkę

Jeżeli widzowie oczekiwali w tej edycji Hotel Paradise 8 nie wiadomo jakich zwrotów akcji i zaskoczeń, to mogli się lekko rozczarować. Siódmy sezon programu dostarczył nam taki roller coaster emocji, że nie tak łatwo go przebić. Zresztą obecni uczestnicy jakoś szczególnie się chyba o to nie starają. Co prawda i tak okazali się lepsi, niż zanosiło się na to po pierwszych odcinkach (wtedy nie brakowało krytyki, że do programu przyszli nudziarze), ale nadal do ognia na ekranie jeszcze daleko. W Hotel Paradise 8 mamy co prawda Bartka, który zdaniem oglądających nieodpowiednio traktował Luizę, ale ta wyleciała z programu, a on lekko się przyhamował. Do Rocha z siódmej edycji i tak mu zresztą trochę brakuje. Na ekranie mocno wyróżnia się natomiast Michał. Na szczęście pozytywnie.

PAWELEC ROBI ROBOTĘ SCHRONISKO

Hotel Paradise 8: Michał opowiedział o swoim failu

Jeżeli ktoś chociaż pobieżnie śledzi program Hotel Paradise 8, to nie mógł nie zwrócić uwagi na Michała. Co prawda nie jest on prowodyrem większych dram i w show zachowuje się dość uczciwie, ale i tak przykuwa wzrok. W pierwszym odcinku zasłynął chociażby tekstem o tym, że jego zdaniem siłownia jest lepsza od seksu. W kolejnych epizodach coraz mocniej się rozkręcał, a w ostatnim czasie wychodzi z niego dusza śmieszka. Okazuje się jednak, że Michałowi z Hotel Paradise 8 nie zawsze układało się w życiu. Czujni widzowi programu wiedzą, że chłopak uczył się w gastronomiku. Jednak w ostatniej z rozmów w programie przyznał się do ciekawej rzeczy. Otóż - nie zaliczył w szkole testu zawodowego! Ale... zdał za to praktyczny, o czym poinformował potem na swoim Instagramie. Jak widać szkolne niepowodzenie i tak nie przeszkodziło mu w drodze do realizowania się. Czym jeszcze zaskoczy nas w Hotel Paradise 8? To możecie obserwować od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TVN7 i Playerze.