telewizja

Hotel Paradise 8: Michał zdradził sekret produkcji. Będzie miał kłopoty?

2024-03-19 12:44

Program Hotel Paradise to produkcja, która niemal od pierwszego sezonu wzbudza wśród widzów ogromne emocje. Te dotyczą nie tylko samych uczestników, ale i procesu powstawania show. Nie o wszystkim mówi się bowiem głośno. Ostatnio jeden z sekretów produkcji postanowił zdradzić Michał z Hotel Paradise 8. Powiedział za dużo?

Hotel Paradise 8: Michał o kulisach programu

Ten sezon Hotel Paradise 8 nie przejdzie do historii jako jeden z najciekawszych, ale i tak nie brakuje nam zaskoczeń. Choć te stanowić mogą raczej głównie wypowiedzi uczestników programu w sieci. Ci w tym sezonie są wyjątkowo aktywni i starają się tłumaczyć widzom swoje zachowania w randkowym reality show. Jedną z osób, która aktywnie działa w social mediach jest m.in. Bartek, który szczególnie nie przypadł widzom do gustu. Jest krytykowany za narcystyczne zachowania i to, że niezbyt elegancko odnosi się do pozostałych w Hotel Paradise 8. Jednak nie tylko Bartek jest aktywny w sieci. Swoje konto na bieżąco prowadzi też Michał, który zasłynął tekstem o tym, że siłownia jest lepsza od seksu. Ostatnio chłopak na swoim Instagramie postanowił ujawnić jeden z sekretów produkcji Hotel Paradise 8.

WYTATUOWAŁEM SWOJEGO KAMERZYSTĘ!

Hotel Paradise 8: Michał ujawnił sekrety programu

Widzowie Hotel Paradise 8 starają się śledzić każdy, nawet najdrobniejszy element programu. Zwracają uwagę na każdy szczegół, ponieważ on może być kluczowy w odbiorze całego show. Wiele osób nie zawsze zdaje sobie jednak sprawę z tego, jak w rzeczywistości wygląda samo nagrywanie i montowanie Hotel Paradise 8. O kulisach produkcji na swoim Instagramie postanowił ostatnio opowiedzieć Michał. Ten został zapytany przez jednego z obserwatorów o to, kiedy uczestnicy chodzą nagrywać komentarze do sytuacji, które rozgrywają się w odcinku. Jak ujawnił Michał z Hotel Paradise 8 - tzw. setki nagrywane są kilka razy dziennie, o dowolnych porach w ciągu dnia. A kolejne "setki" i nowe przygody uczestników programu Hotel Paradise 8 można oglądać od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TVN7 i Playerze.