telewizja

Hotel Paradise 8: Natalia irytuje widzów. Teraz się im odgryza

2024-04-24 19:40

Do tej pory największym wrogiem widzów Hotel Paradise 8 był Bartek i to się w zasadzie nie zmieniło. Jednak ostatnio do grona uczestników, za którymi nie przepadają fani show dołączyła też Natalia. Dziewczyna mocno obrywa w komentarzach. Teraz postanowiła odgryźć się osobom, które jej nie lubią. Czy słusznie?

Hotel Paradise 8: Natalia obrywa od widzów

To nie jest najłatwiejszy sezon programu Hotel Paradise. Zarówno dla widzów, jak i dla uczestników. Ci pierwsi muszą bowiem oglądać na ekranie liczne dramy i złe traktowanie. Ci drudzy za swoje zachowanie otrzymują z kolei mocną krytykę w sieci. Najmocniej z programu Hotel Paradise 8 obrywa się Bartkowi. To dlatego, że zdaniem widzów nie szanuje on swoich programowych partnerek. Najpierw odgrywał sceny zazdrości i emocjonalnego szantażu wobec Luizy, a teraz w podobny sposób postępuje wobec Ady. Za to mocno obrywa mu się na profilu Hotel Paradise 8. Widzowie są także oburzeni faktem, że sama produkcja nie zrobiła nic z jego zachowaniem. Bartek to jednak nie jedyny czarny charakter w programie. Oglądający mocno jadą bowiem ostatnio po Natalii. Ich zdaniem dziewczyna co chwilę knuje i plotkuje, a to mocno się im nie podoba.

BEST LISTA 500 – MAKING OF

Hotel Paradise 8: Natalia odpowiada widzom

W komentarzach na profilu Hotel Paradise 8 nie brakuje opinii, że Natalia powinna wrócić już do domu. Widzowie mają dość oglądania jej na ekranie, czemu jasno dają wyraz w swoich wpisach. Teraz Natalia postanowiła odnieść się do swojego udziału w programie. Jak napisała na swoim story - to jest show i gra. Pożyczyła widzom dystansu, bo za bardzo biorą program do siebie i przeżywają wszystko bardziej, niż uczestnicy. "Jesteście pierwsi do oceniania nas nie będąc tam nawet. Dlatego z wielką chęcią obejrzelibyśmy was w takim programie jakim jest HP" - napisała na story Natalia. W kolejnej relacji podkreśliła, że zgadza się na komentowanie, ale nie na hejt i obrażanie, bo nikogo z widzów nie było w programie i to też trzeba brać pod uwagę. Zgadzacie się z nią?