Hotel Paradise 8: pierwsze takie Rajskie w historii programu. Ada zszokowała wszystkich

i

Autor: TVN Hotel Paradise 8: pierwsze takie Rajskie w historii programu. Ada zszokowała wszystkich

Programy rozrywkowe

Hotel Paradise 8: pierwsze takie Rajskie w historii programu. Ada zszokowała wszystkich

2024-04-26 22:48

Hotel Paradise 8 przyniósł trochę zmian, w tym nietypowe Rajskie Rozdanie, które odbyło się w jednym z ostatnich odcinków. Agnieszka podjęła wówczas decyzję, która zaskoczyła wszystkich…

Hotel Paradise 8: Pierwsze mieszane Rajskie Rozdanie. Wybór Agi szokiem

Mieszane Rajskie Rozdanie było pierwszym takim zagraniem w historii programu. Po raz pierwszy na krzesłach mogli usiąść zarówno mężczyźni, jak i kobiety, a każda zmiana niesie ze sobą wiele emocji. Nie inaczej było w przypadku Hotelu Paradise 8.

Bezpieczeństwo wygrali: Janek, Agnieszka, Jędrek, Ada i Kacper. Dwie pary - Oskar i Dominika oraz Michał i Natalia - znalazły się w trudnej sytuacji, ponieważ nie mogły ponownie połączyć się w swoje pary. Michał wybrał Agnieszkę, a Natalia Jędrka. Bartek, po chwili namysłu, stanął za Adą, podobnie jak Oskar, który zaryzykował tym samym odpadnięcie z programu. Dominika z kolei stanęła za Jędrkiem.

Wtem wszystkich zszokowała Ada, która postawiła na Oskara. To oznaczało, że Dominika i Bartek powinni pożegnać się z programem, ale Klaudia El Dursi przekazała, że jedno z nich dostanie ostatnią szansę na pozostanie w Hotelu Paradise. Kto i dlaczego? Tego dowiemy się już w kolejnym odcinku.

SPRAWDŹ TEŻ: Hotel Paradise 8: Aga i Natalia zwrócą się przeciwko sobie? “Jakby złodziej narzekał…”

Hotel Paradise 8: Kasia odeszła z programu! Skąd taka decyzja?

Na szokującej decyzji Ady się nie skończyło. Z programem pożegnała się bowiem Kasia. Powodem były problemy zdrowotne (uczulenie), które sprawiały jej coraz większy dyskomfort. Po kilku wizytach u lekarza i braku poprawy stanu zdrowia Kasia podjęła trudną decyzję. Dziewczyna pojawiła się w towarzystwie Klaudii El Durski i przyznała uczestnikom, że przez swój stan zdrowia nie czuje się sobą i nie może w pełni cieszyć się pobytem w Wietnamie.

Jestem szczęśliwa, że miałam taką okazję. Krótką, bo krótką, ale zawsze to jest jakakolwiek szansa – stwierdziła.

SPRAWDŹ TEŻ: Hotel Paradise 8: Ada i Bartek są razem po programie?! “Dobra decyzja”

Jak dobrze znasz polskie programy randkowe? QUIZ

Pytanie 1 z 6
Prowadzącą Hotelu Paradise jest…
VOX: sonda damsko męska