telewizja

Hotel Paradise 8: Ada i Bartek są razem po programie?! "Dobra decyzja"

2024-04-26 13:57

W programie Hotel Paradise 8 już dawno nie było takich emocji. W ostatnim odcinku Ada podjęła decyzję, której od dawna oczekiwało wielu widzów. W końcu odcięła się od Bartka i tworzenia z nim pary w randkowym reality show. Czy jednak mimo to dziewczyna stworzyła z nim po programie udany i szczęśliwy związek?

Hotel Paradise 8: Ada i Bartek emocjonują widzów

Relacją tej dwójki w ostatnich tygodniach żyli wszyscy fani programu Hotel Paradise 8. Ada i Bartek to para, która wzbudzała największe kontrowersje, a zarazem zaniepokojenie oglądających. Ci bowiem już od początku tej edycji nie tolerują Bartka. Ich zdaniem chłopak zachowuje się, jak narcyz i to w dodatku krzywdzący uczestniczki. Najpierw zrobił to z Luizą, a potem zdaniem widzów Hotel Paradise 8 z Adą. Dziewczyna wielokrotnie płakała bowiem przez Bartka i wyraźnie miała dość jego zachowania. Zapewne dlatego w ostatnim odcinku podjęła decyzję o stworzeniu pary z Oskarem, a nie z Bartkiem. Jednak mimo to, Bartek został w programie i być może prędko z niego nie odpadnie. To oczywiście mocno oburzyło oglądających Hotel Paradise 8. Jednak nie wszystkich.

ZŁOMNIK U WULKANIZATORA PAWELCA! - PAWELEC ROBI ROBOTĘ

Hotel Paradise 8: Bartek i Ada będą razem?

Decyzja Ady z pewnością nie była dla niej łatwa i wymagała dużej odwagi. Nic zatem dziwnego, że po tym, jak dziewczyna w Hotel Paradise 8 położyła rękę na dłoni Oskara, otrzymała w sieci mnóstwo gratulacji. Jednak pośród komentarzy ze słowami uznania, pojawiły się również te, twierdzące, że Bartek i Ada stworzyliby świetną parę. Na reakcję pozostałych internautów nie trzeba było długo czekać.

Dobra decyzja ale mam nadzieję że będziecie razem po programie ❤️ - napisała jedna z osób.

dlaczego tak źle Jej życzysz?

miłość, miłością ale to niestety nie wszystko 🙈 są pewne granice itd. nie rozumiem dlaczego on wcześniej nie został wyrzucony

- skontrowali pozostali widzowie Hotel Paradise 8.

Czy Ada i Bartek stworzyli coś po programie? Tego nie wiadomo i raczej przed zakończeniem Hotel Paradise 8 się tego nie dowiemy. Uczestnicy są bowiem objęci umowami, które zakazują im wypowiedzi na wiele tematów.

Listen to "Odc. 5 – Powrót marynaty" on Spreaker.