telewizja

Hotel Pardise 8: takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał. Widzowie są wściekli

2024-04-26 11:59

Co to były za emocje. Ostatni odcinek programu Hotel Paradise 8 sprawił, że widzowie zamarli przed telewizorami. Nic zresztą dziwnego, ponieważ wreszcie wydarzyło się coś, na co długo czekali. I gdy wszyscy w euforii otwierali już szampana - Klaudia El Dursi powiedziała magiczne zdanie, które sprawiło, że w sieci zawrzało.

Hotel Paradise 8: Ada podjęła przełomową decyzję

Chyba nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw w programie Hotel Paradise 8. Ostatni odcinek okazał się mocno przełomowy. Przez kilka tygodni widzowie obserwowali bowiem na ekranie, jak Bartek w okropny sposób traktuje Adę. W sieci nie brakowało słów krytyki w jego kierunku z tego powodu. Fani Hotel Paradise 8 twierdzą bowiem, że Bartek jest toksycznym narcyzem, który bez żadnych oporów gra na ludzkich emocjach. Wielokrotnie mogliśmy obserwować, jak Ada ma tego coraz bardziej dość. Nie kryła łez w programie, a jej stan psychiczny pozostawiał wiele do życzenia. Widzowie nie raz pisali w komentarzach, że dziewczyna powinna zostawić Bartka i się od niego uwolnić. I w końcu to zrobiła! Podczas rajskiego rozdania w Hotel Paradise 8 mając do wyboru Bartka i Oskara - wybrała tego drugiego. Radość nie trwała długo.

BEST LISTA 500 – MAKING OF

Hotel Paradise 8: Bartek zostanie w programie?

Chyba niemal wszyscy widzowie krzyknęli z radości w momencie, gdy Ada położyła swoją dłoń w Hotel Paradise 8 na ręce Oskara. To powinno oznaczać bowiem, że Bartek w końcu odpadnie z programu. Tak się jednak nie stało. Klaudia El Dursi poinformowała bowiem, że to jeszcze nie tego dnia Dominika i Bartek opuszczą rajską wyspę. To nie zgadzałoby się bowiem z arytmetyką. Dlatego decyzję o tym, kto opuści Hotel Paradise 8 uczestnicy poznają dopiero kolejnego dnia. W sieci zawrzało.

„Powrotów nie będzie „ , „Szansa jest tylko jedna „ - ale psycholi niszczących wszystkich wokół siebie te zasady nie dotyczą i warto takich patusów trzymać dla większego show 🖕🖕🖕

Serio? Wreszcie podjęła dezycję, żeby go wyrzucić, a mimo to zostawiliście go? 🙃

No tak. Inni mają natychmiastowy wypad z Hotelu. Ale Bartuś jest tam na specjalnych warunkach, Tak żeby jeszcze dzień lub dwa mógł kontynuować znęcanie Produkcjo!!! Właśnie sięgnęliście dna

- czytamy w komentarzach na profilu Hotel Paradise 8.

Kto opuści program? Dominika czy Bartek? O tym dowiemy się w poniedziałek o 20:00 w TVN7 i Playerze.

Listen to "Odc. 8 – Pieczarka wchodzi do gry" on Spreaker.