telewizja

Hotel Paradise 8: produkcja manipuluje widzami? Luiza ujawniła szokującą prawdę

2024-03-15 15:22

Ta informacja może zaskoczyć niektórych widzów programu Hotel Paradise 8. Luiza, czyli uczestniczka ósmej edycji programu podzieliła się ostatnio na swoich social mediach wiadomością, która niektórych może mocno zdziwić. Czy montaż Hotelu Paradise 8 wprowadza widzów w błąd albo nimi manipuluje?

Hotel Paradise 8: manipulacje w programie?

To jedno z najpopularniejszych reality show w polskiej telewizji. Hotel Paradise 8 wrócił na ekrany i wzbudza u widzów sporo emocji. Już pierwsze odcinki zostały jednak ocenione przez fanów programu jako nudne. Teraz ta sytuacja powoli się zmienia, a to dlatego, że kolejni uczestnicy coraz mocniej pokazują pazurki i swoje charaktery. Mocno dostaje się między innymi Bartkowi, którego widzowie nie polubili już niemal od początku Hotel Paradise 8. W ostatnich dniach głośno było też o Martynie, która opuściła program i mocno to przeżywała. W sieci można było zobaczyć m.in. poruszające wideo z jej udziałem. Teraz Luiza, czyli inna uczestniczka ósmej edycji postanowiła zabrać głos ws. samego programu. Czy produkcja mocno manipuluje widzami i nie do końca wszystko nam pokazuje?

WYTATUOWAŁEM SWOJEGO KAMERZYSTĘ!

Hotel Paradise 8: Luiza ujawnia informacje o programie

Programy reality show zawsze wzbudzają duże emocje, a przy tym nie brakuje często i informacji o manipulacjach. Uczestnicy niejednokrotnie zarzucają, że są źle przedstawiani w programie, a produkcja wybiera tylko najgorsze sceny z ich udziałem. Teraz o montażu show postanowiła wypowiedzieć się Luiza z Hotel Paradise 8. Ta zorganizowała na swoich socialach Q&A, w którym można było zadawać jej pytania. Przy okazji odpowiedzi na jedno z pytań Luiza podzieliła się zaskakującym zdaniem. Jak napisała: każdy ma wady i zalety, program pokazuje kontrowersje, bo ma być ciekawie. Nie jesteśmy tacy źli jak nas malują. Czy w ten sposób chciała zasugerować widzom, że produkcja przedstawia ich innymi, niż są w rzeczywistości? Trzeba przyznać, że to dość odważne słowa. A nowe odcinki Hotel Paradise 8 można oglądać od poniedziałku do czwartku o 20:00 w Playerze i TVN7.