telewizja

Hotel Paradise 8: produkcja zareaguje na zachowanie Bartka? "Typ zgotował jej piekło"

2024-04-13 11:36

Ostatnie odcinki programu Hotel Paradise 8 ogląda się niezwykle przykro. Wszystko dlatego, że na ekranie nie brakuje łez ze strony Ady. Te spowodowane są zachowaniem Bartka, które widzowie oceniają jako karygodne. Czy produkcja w końcu podejmie jakieś kroki i przerwie to, co musimy oglądać w programie?

Hotel Paradise 8: Ada płacze na ekranie

Widzowie programu Hotel Paradise 8 w ostatnim czasie przeżywają istny roller coaster emocji. Wszystko dlatego, że w randkowym reality show zamiast oglądać uśmiechnięte pary, musimy widzieć płacz, smutek i załamanie. Wszystkim wydawało się, że produkcja wyciągnęła wnioski po siódmym sezonie Hotel Paradise i tym, jak Roch traktował Łucję. Okazuje się jednak, że nie. Od kilku tygodni możemy bowiem podziwiać, jak Bartek w karygodny sposób traktuje swoje programowe partnerki. W zły sposób odnosił się m.in. do Luizy, której fani programu mocno współczuli. Gdy ta odpadła z Hotel Paradise 8, Bartek związał się z Adą. I choć początkowo wydawało się, że będzie nieco lepiej, to okazuje się, że jest jeszcze gorzej. W ocenie widzów Ada jest w rozsypce. Dziewczyna nie kryje łez. 

PAWELEC ROBI ROBOTĘ SCHRONISKO

Hotel Paradise 8: dlaczego produkcja nie reaguje na Bartka?

Płacz Ady w Hotel Paradise 8 był tym momentem, gdy widzowie mocno zdenerwowali się na produkcję. Ta wydaje się bowiem nie widzieć tego, że dziewczyna jest wręcz w rozsypce. Zresztą nie tylko produkcja zdaje się mieć klapki na oczach. Sami uczestnicy programu też potrafią nie tylko nie reagować na ekranie, ale i bronią Bartka w mediach społecznościowych. Widzowie Hotel Paradise 8 są oburzeni. W komentarzach domagają się pilnej reakcji.

Najbardziej mnie boli ten wzrok Ady szukającej pomocy wśród uczestników a każdy udaje tam ze nic nie widzi nie słyszy … straszne ze ludzie pozwalają na takie zachowanie … tym bardziej ze Bartek miał dobrych kumpli w hotelu powinni z nim porozmawiać … nie neguje tu Bartka bo nie wiem jakbym ja się zachowywała jakie emocje by we mnie buzowały ale produkcja powinna Bartkowi puścić te zachowania żeby sam siebie zobaczył i żeby się opamiętał …

Produkcja powinna go usunąć z programu

Produkcjo zmieńcie regulamin ,za takie znecanie psuchiczne powinien byc out! Kazda edycja to ktos patologiczny a wnioskow nie wyciagacie....Slabo co z tego ze mapedza ogladalnosc ,ale zle sie to oglada 🥴 Marny oktorzyna aleee karma do niego wroci oj wroci

- czytamy w komentarzach na profilu programu.

Dlaczego produkcja nie reaguje w tej sytuacji? Być może chodzi o oglądalność. Jednak, gdzie w tym spojrzenie na stan psychiczny Ady?