telewizja

Hotel Paradise 8: reakcja Bartka zaskoczyła widzów. Zjechali go bez zahamowań

2024-03-13 14:53

W ostatnich odcinkach Hotel Paradise 8 coraz więcej zaczyna się dziać. Ostatnio do programu dołączył Kuba, co wywołało spore poruszenie wśród uczestników, ale i wśród widzów show. Ci liczą na to, że Kuba będzie ciekawą odmianą w programie. Odmianą np. od Bartka, który w sieci zbiera coraz więcej krytycznych komentarzy.

Hotel Paradise 8: Kuba wkracza do gry

Panowie z programu Hotel Paradise 8 nie mają łatwego czasu. Po ostatnich przetasowaniach związanych z odpadnięciem Martyny, w show znowu doszło do zaskakującego obrotu spraw. W Hotel Paradise 8 pojawił się bowiem nowy uczestnik - Kuba. Choć ten raczej przypadł do gustu widzom, patrząc na komentarze, to nie polubili go sami bohaterowie show. Atmosfera w hotelu zrobiła się delikatnie mówiąc - napięta. Prawie, jak mięśnie naszych byczków, które są ostatnio krytykowane przez widzów. Szczególnie mocno Kuby nie polubił Bartek. A przynajmniej takie można było odnieść wrażenie po tekstach, które rzucał w Hotel Paradise 8. Czyżby wyczuł zagrożenie ze strony tego uczestnika? Jedno jest pewne - jego odzywki nie spodobały się fanom programu w sieci. W komentarzach Bartkowi mocno się oberwało.

WYTATUOWAŁEM SWOJEGO KAMERZYSTĘ!

Hotel Paradise 8: Bartek powinien polecieć do domu?

Bartek niemal od początku programu nie przypadł do gustu widzom Hotel Paradise 8. Jest przez nich krytykowany, a oglądający show często nie gryzą się w język wydając opinie na jego temat w komentarzach. I wszystko wskazuje na to, że Bartek ma zamiar tonąć coraz bardziej. Każda jego kolejna wypowiedź uruchamia lawinę odpowiedzi ze strony widzów. A ci nie grają w miękką grę i ostro po nim jadą.

Bartek to jest jakieś jedno wielkie nieporozumienie jeżeli chodzi o człowieka……

Bartku i Antku .. nie macie zielonego pojęcia co to znaczy męskość 🙃🙃 Żenada 🙌

Nie mogę już patrzeć na zachowanie Bartka..zachowuje się jak dzieciak i to wredny..

- piszą fani na profilu Hotel Paradise 8.

Czy Bartek spuści z tonu? A może będzie musiał polecieć do domu? To można sprawdzać w TVN7 i Playerze od poniedziałku do czwartku o 20:00.