telewizja

Hotel Paradise 8: ten widok przeraził fanów programu. Co dzieje się z Jędrzejem?

2024-03-14 15:08

Za nami kolejny odcinek programu Hotel Paradise 8. A w tym doszło do zaskakującego wydarzenia. Widzowie zobaczyli Jędrzeja w nietypowym wydaniu. Ten widok przeraził część oglądających. Chłopak wyglądał bowiem naprawdę źle i niepokojąco. Co mu się stało? Odniósł się do tego na swoich social mediach.

Hotel Paradise 8: Jędrzej ma problemy ze zdrowiem?

Uczestnicy programu Hotel Paradise 8 chyba pozazdrościli tym z Love Island 9. Gdy w produkcji TV4 sporo się działo i nie brakowało emocji, to w Hotelu trochę trąciło nudą. Nie licząc może zdenerwowania widzów na Bartka i pozostałych chłopaków, którzy wyraźnie irytują oglądających. Program jednak powoli z odcinka na odcinek się rozkręca. I zanosi się na to, że może coś jednak jeszcze będzie z tego sezonu. Jednak to nie akcja w odcinku najmocniej zaskoczyła ostatnio widzów Hotel Paradise 8. Ci zaczęli bowiem martwić się o stan zdrowia Jędrzeja, który na ekranie wyglądał dość mocno niepokojąco. Podczas zbliżeń na jego twarz można było bowiem dostrzec, że chłopak ma problem z szerokim otwarciem oczu i ma je mocno załzawione. Co się stało?

WYTATUOWAŁEM SWOJEGO KAMERZYSTĘ!

Hotel Paradise 8: Jędrzej zdradził, co z jego zdrowiem

Widok oczu Jędrzeja w najnowszym odcinku Hotel Paradise 8 był dość mocno niepokojący. Te były wyraźnie opuchnięte i mimo, że chłopak się uśmiechał, to można było zauważyć, że ma problemy ze wzrokiem. Jędrzej postanowił odnieść się do tego w swoim stylu na jego social mediach. Jak wyjawił - było to związane z silną reakcją alergiczną. Jednak nie powiedział na co, ponieważ ten wątek może przewijać się w kolejnych odcinkach. Luiza z programu Hotel Paradise 8 poinformowała tymczasem, że starała się dać wsparcie Jędrzejowi w czasie, gdy pozostali uczestnicy nabijali się z jego alergii. Czy jej efekty będziemy jeszcze obserwowali na ekranie? To musicie sprawdzać w nowych odcinkach, które można oglądać od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TVN7 i Playerze.