telewizja

Hotel Paradise 8: to ona opuści program jako kolejna?! Mocno denerwuje widzów

2024-04-23 14:04

W tym sezonie programu Hotel Paradise 8 trudno szukać uczestnika, którego widzowie lubią. Wyjątek stanowi może Michał, ale pewnie i na niego coś by się znalazło. Ostatnio na pierwszy plan, jeśli chodzi o niechęć oglądających wysunęła się nowa bohaterka. Czy to ona opuści Hotel Paradise 8 przy najbliższej okazji?

Hotel Paradise 8: sezon krytycznie oceniany przez widzów

Fani programu Hotel Paradise 8 w tej edycji nie mają raczej większych powodów do radości. Jeśli liczyli na reality show, w którym będzie mnóstwo miłości i uczuć, to się przeliczyli. Obecny sezon obfituje raczej w dramy, łzy i knucie. I choć wszystko to przypomina może nieco Hotel Paradise 7, to nie brakuje komentarzy w sieci, że ta edycja jest zdecydowanie gorsza. Wszystko za sprawą Bartka, który najpierw miał złe podejście do Luizy, a obecnie prezentuje je względem Ady. Widzowie Hotel Paradise 8 uznali nawet, że jest gorszy od Rocha z poprzedniej edycji, a to już osiągnięcie... Jednak nie tylko Bartkowi się ostatnio mocno obrywa. Na pierwszy plan, jeśli chodzi o krytykę widzów wysunęła się bowiem jedna z uczestniczek. Czym zalazła za skórę fanom Hotel Paradise 8?

BEST LISTA 500 – MAKING OF

Hotel Paradise 8: Natalia wyleci z programu?

Widzowie programu Hotel Paradise raczej nigdy nie należeli do szczególnie łaskawych względem uczestników. Jednak w tym sezonie ich irytacja sięga zenitu. Pod każdym postem na profilu show nie brakuje krytycznych uwag. A ostatnio te dotyczą o dziwo nie Bartka (choć też), a jednej z uczestniczek Hotel Paradise 8. Fanom programu szczególnie mocno na nerwy zaczęła bowiem działać Natalia. Widzowie mają już dość tego, że dziewczyna ciągle wszystkich obgaduje i knuje za plecami.

Natalia… Takiej plotkary nie było chyba w żadnej edycji. Zero taktu. W towarzystwie w trakcie rozmowy z jednym, szepta co jej nie pasuje, do drugiej. Zanim ktoś skończy zdanie ona już biegnie szukać koleżanek żeby to opowiedzieć. Cokolwiek się dzieje z kimkolwiek ona musi od razu to omówić z kumpelami. Masakra, fajna, sympatyczna i ładna dziewczyna, a to plotkarstwo psuje wizerunek.

Natalia i jej: „znowu ludzie mi mówią” - chyba głosy w jej głowie jej mówią bo to ona zaczyna latać do innych i im nawija pierwsza, a nie na odwrót 😂

Natalia i Aga niech już jadą do domu, dwie głupie intrygantki. Patrzeć się już na nie nie da bleeeee 🤮

- piszą widzowie programu Hotel Paradise 8.

Czy Natalia w końcu się doigra i wyleci z programu? Tego dowiemy się w kolejnych odcinkach Hotel Paradise 8, które są nadawane od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TVN7 i Playerze.