telewizja

Hotel Paradise 8: to zdanie mocno zaskoczyło widzów. Nowa uczestniczka stawia sprawę jasno

2024-03-04 20:47

Pierwszy odcinek programu Hotel Paradise 8 za nami! Znów na ekranie zobaczyliśmy uczestników, którzy kilka najbliższych tygodni będą walczyć o miłość i duże pieniądze. Już w pierwszym epizodzie nie zabrakło i zaskoczeń. Jedna z uczestniczek jasno stwierdziła, co musi umieć jej wymarzony facet. Czy znajdzie go w Hotel Paradise 8?

Hotel Paradise 8: uczestnicy zaskoczyli widzów

Na ten dzień czekało wielu widzów. W końcu po przerwie na ekrany powrócił jeden z najbardziej znanych programów reality show. Mowa oczywiście o produkcji Hotel Paradise 8. Już po pierwszym odcinku jesteśmy przekonani, że w show nie zabraknie emocji. Co najlepiej udowodnił nam program Hotel Paradise 7, w którym działo się tak wiele, że widzowie pisali nawet skargi do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Czy uczestnicy Hotel Paradise 8 również podgrzeją temperaturę do tego stopnia? O tym dowiemy się z pewnością z kolejnych odcinków. Jednak już w pierwszym nie zabrakło zaskoczeń. Nowa uczestniczka, Agnieszka przyznała bowiem przed kamerami, co powinien umieć jej wymarzony mężczyzna. I nie jest to, ani np. umiejętność gotowania, ani prowadzenia samochodu. Chodzi o coś zupełnie innego.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Hotel Paradise 8: co musi umieć chłopak Agnieszki?

Wyznanie Agnieszki z Hotel Paradise 8 była dla niektórych widzów dość sporym zaskoczeniem. Dziewczyna przyznała bowiem, że szuka faceta, który umie modlitwę "Ojcze nasz". To spowodowało oczywiście, że na profilu Hotel Paradise 8 nie zabrakło komentarzy. To jednak nie jedyne nietypowe wyznanie. Inny uczestnik, Michał przyznał bowiem, że siłownia jest dla niego lepsza niż seks. Komentarzy na profilu programu nie brakuje.

która kandydatka chce żeby Partner mówił ojcze nasz która tak chętna😂😂😂

I super że nie ma powrotu bo to takie by było masło maślane a tak to super będą bardziej starac się panowie jak i panie 😃 zdecydowanie to będzie inna edycja niż wszystkie

I niech się dzieje 🔥

- napisali fani na profilu programu Hotel Paradise 8.

Kolejne odcinki show Hotel Paradise 8 można oglądać od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TVN7 i Playerze.