telewizja

Hotel Paradise 8: uczestnicy nowej edycji. Wszystko, co musisz o nich wiedzieć

2024-03-09 8:50

Hotel Paradise 8 coraz bliżej! Już za 2 tygodnie ponownie rozpocznie się rywalizacja i walka o miłość w jednym z najbardziej znanych reality show w Polsce. Poprzednia edycja była oceniania różnie. Jak będzie w tej? Tego na razie nie wiemy. Za to wiemy już, kim są uczestnicy Hotel Paradise 8! Poznajcie ich.

Hotel Paradise 8: uczestnicy nowej edycji. Kim są?

Na powrót tego programu czekało wielu. I choć przy siódmej edycji pojawiały się głosy, że widzowie nie chcą już oglądać tego show, to jesteśmy przekonani, że Hotel Paradise 8 przyciągnie przed ekrany tłumy widzów. O tym najlepiej świadczy fakt, że w tej edycji również czekają nas ciekawi bohaterowie. Uczestnicy Hotel Paradise 8 to prawdziwe ciasteczka i niezwykle seksowne dziewczyny. Choć patrząc na niektórych z nich, wydaje się, że mogą być dość skromni i skryci. Jednak zapewne - do czasu. Hotel Paradise nie raz ujawnił już bowiem, że potrafi ujawnić najgłębiej skrywane pragnienia i żądze uczestników. O tym przekonamy się zapewne i w Hotel Pardise 8. Komu będziemy kibicować w tej edycji? Przed Wami uczestnicy Hotel Paradise 8.

Hotel Paradise 8 - Martyna Reszka

Widzowie programu Hotel Paradise 8 na ekranie będą mogli zobaczyć m.in. piękną dziewczynę. To Martyna Reszka, która ma 24 lata i do tej pory była w 4 związkach. Martyna jest managerką restauracji, a w wolnym czasie trenuje pole dance. Uwielbia podróżować. I choć z pozoru wydaje się łagodna, to potrafi być i diablicą.

Hotel Paradise 8 - Michał Zając

Michał Zając, który pojawi się w Hotel Paradise 8 to przystojny 24-latek. Jego życie niezwykle mocno kręci się wokół sportu. Jest trenerem personalnym, gra w piłkę nożną i dba o swoją sylwetkę. Uwielbia rywalizować i imprezować. Jaka byłaby jego idealna dziewczyna? Opiekuńcza, uległa i z wysportowanym ciałem.

Hotel Paradise 8 - Antek Trojanowski

W ósmej edycji Hotel Paradise pojawi się m.in. Antek Trojanowski. To 21-latek z Warszawy, który studiował fizjoterapię i jego pasją jest sport. Na co dzień pracuje jako trener personalny. Nie ukrywa, że trudno mu się zakochać i nie szuka nikogo na stałe.

Hotel Paradise 8 - Agnieszka Siedlak

Agnieszka Siedlak to dziewczyna, która ma 27 lat i jest linergistką w gabinecie kosmetycznym. Lubi kulinarne odkrycia i podróże. Przelotne znajomości jej nie interesują, a sama jest po zakończeniu związku, który trwał 10 lat.

Hotel Paradise 8 - Luiza Krefft

W ósmej edycji programu Hotel Paradise pojawi się również Luiza Krefft. To 26-latka, która pracuje jako promotorka restauracji. Jej marzeniem jest długotrwały i poważny związek. Mówi o sobie jako o wiecznej singielce.

Pawelec robi robotę Kawiarnia

Hotel Paradise 8 - Jędrzej Arian

W programie Hotel Paradise 8 naszym oczom ukaże się także Jędrzej Adrian. To 30-latek, który co prawda jest inżynierem budownictwa, jednak pracuje w firmie produkującej szyby samochodowe. Niezwykle mocno lubi siatkówkę. Choć lubi rywalizację, to tylko uczciwą, a w życiu dąży do rozejmu. Łatwo się zakochuje i chciałby wreszcie znaleźć stałą relację.

Hotel Paradise 8 - Dominika Bereś

Kolejną kobietą na pokładzie Hotel Paradise 8 jest Dominika Bereś. Dominika ma mnóstwo rzeczy na głowie, bo studiuje, pracuje, a  w tym wszystkim znajduje jeszcze i czas na sport. A ten jest ważny w jej życiu, bo trenowała już m.in. taniec towarzyski, twerk i tajski boks. Dziewczyna ma 24 lata. I wprost przyznaje, że lubi flirtować, choć raczej jest łamaczką męskich serc.

Hotel Paradie 8 - Bartosz Pankowski

Widzowie Hotel Paradise 8 w nowej edycji programu będą też mogli podziwiać przystojniaka, którym jest Bartosz Pankowski. Bartek studiuje zarządzanie i w zasadzie to nadal szuka samego siebie. Pracuje bowiem jako trener personalny, fitness model, barber, fotograf, a od niedawna także jako marketingowiec. Chłopak ma 26 lat i do tej pory był w 6 nieudanych związkach, po których powoli zaczyna wątpić w miłość.

Hotel Paradise 8 - Natalia Sielewonczuk

Ta dziewczyna może sporo namieszać w ósmej edycji Hotel ParadiseNatalia Sielewonczuk ma 21 lat. Jest pół Polką, pół Włoszką. Od najmłodszych lat związana jest z tańcem i obecnie pracuje jako jego instruktorka. W weekendy pracuje jako barmanka w klubie. Wierzy, że znajdzie chłopaka o egzotycznej urodzie, który będzie umiał ją rozbawić.

Hotel Paradise 8 - Daniel Roose

Ostatni ujawniony uczestnik Hotel Paradise 8 to Daniel Roose. Chłopak w połowie jest Anglikiem, a w połowie Polakiem. Ma 21 lat. Studiuje Business Management w Cambridge. Jest również jednym z założycieli organizacji non-profit, która aranżuje wolontariaty w Tanzanii. To na co stawia to dobra zabawa. U dziewczyny liczy się dla niego spojrzenie, które powinno hipnotyzować.

Hotel Paradise 8 - kiedy i gdzie oglądać? Godzina emisji

Nową edycję Hotel Paradise 8 będziemy mogli oglądać już od 4 marca! Ponownie program ujrzymy w TVN7 i będziemy mogli go śledzić na Playerze.