telewizja

Hotel Paradise 8: uczestniczki tej edycji nie przypadły widzom do gustu. Szok, jakie mają do nich uwagi

2024-03-01 17:44

Hotel Paradise 8 już w poniedziałek pojawi się na ekranach. W tej edycji, podobnie, jak w poprzednich z pewnością nie zabraknie emocji. Na co najlepszym dowodem jest fakt, że już teraz uczestnicy show pobudzają widzów do komentarzy. Niestety - nie pozytywnych. W sieci nie brakuje bowiem negatywnych opinii o uczestniczkach Hotel Paradise 8.

Hotel Paradise 8: uczestnicy

Choć program Hotel Paradise 8 jeszcze dobrze się nie zaczął, to jego uczestnicy już wzbudzają w sieci sporo emocji. Zresztą trudno się dziwić, ponieważ to reality show obok, którego nikt nie przechodzi obojętnie. Wystarczy sobie przypomnieć Hotel Paradise 7, w którym widzowie jechali po uczestnikach bez żadnych zahamowań, a w związku z zachowaniem bohaterów show składali nawet skargi do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Czy równie grubo będzie i w Hotel Paradise 8? O tym zapewne przekonamy się po obejrzeniu kilku pierwszych odcinków. To wtedy dowiemy się, czy w programie pojawi się np. następca Rocha, czyli osoby, która będzie szczególnie krytykowana przez widzów. Jednak już teraz, zanim dobrze poznaliśmy uczestników, to w komentarzach zawrzało. Mocno oberwały uczestniczki Hotel Paradise 8.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Hotel Paradise 8: uczestniczki krytykowane przez widzów

Idąc do programu Hotel Paradise trzeba być przygotowanym na to, że czeka nas ostra krytyka. Widzowie programów reality show zazwyczaj nie mają bowiem zahamowań i w komentarzach jadą po uczestnikach do ostatniej kropli krwi. W ostatnim czasie trwa mocna promocja programu Hotel Paradise 8. Jego uczestniczki zawitały do studia Dzień dobry TVN, żeby co nieco opowiedzieć o produkcji. Dziewczyny z Hotel Paradise 8 zaprezentowały się w strojach kąpielowych i porozmawiały z prowadzącymi. W komentarzach po tej wizycie, internauci nie mieli litości.

Jakie dziunie 😄🙈 masakra co się teraz lansuje i pokazuje 🙄🙄🙄

Mialam niemaly ubaw ogladajac wystep dziewczyn dzis rano w TVN. "Lingerista - takie trudne slowo, moj zawod", "Podroze ksztaltuja" plus komenatrze o Wietnamie, najwiekszy walor to owoce morza... Piekne dziewczyny, pewne siebie, przebojowe, a jak otworza usta czar pryska

Nago trzeba bylo przyjsc w lutym do telewizji sniadaniowej 😂

- czytamy w komentarzach na profilu Hotel Paradise 8.

Nie brakuje też jednak opinii widzów, którzy podkreślają, że nie powinno się tak pisać o uczestniczkach show, ponieważ jest to krzywdzące. Pierwszy odcinek nowego sezonu Hotel Paradise 8 zobaczycie już w poniedziałek o 20:00 w TVN7.