telewizja

Hotel Paradise 8: widzowie ją pokochali. Nie uwierzycie o kogo chodzi

2024-04-30 13:59

Program Hotel Paradise 8 wielkimi krokami zbliża się do finału. A widzowie przeżywają coraz większe emocje. Gdy już wydawało się, że wszystko się zmieni, nagle nastąpił mocny zwrot akcji. Oglądający randkowe reality show zyskali dzięki niemu nową, ulubioną uczestniczkę. Do tej pory jej nie zauważali.

Hotel Paradise 8: Dominika odpadła z programu

Takiego obrotu spraw stali widzowie programu Hotel Paradise 8 się nie spodziewali. Po tym, gdy Ada po wielu tygodniach toksycznej relacji z Bartkiem podjęła decyzję o tym, że chce związać się z Oskarem, wydawało się, że wszystko się zmieni. Bartek wraz z Dominiką znaleźli się bowiem bez pary. Tym samym oboje powinni opuścić Hotel Paradise 8. Niespodziewanie Klaudia El Dursi ogłosiła jednak, że z programu odpadnie tylko jedno z nich. O tym kto - mieli zdecydować sami uczestnicy. Następnego dnia Jędrzej podjął decyzję o tym, że w Hotel Paradise 8 powinien zostać Bartek. Tym samym Dominika musiała pożegnać się z szansą na wygraną. Ta decyzja zbulwersowała internautów, a jeszcze bardziej fakt, że Ada wróciła do Bartka. Niespodziewanie oglądający randkowe reality show zyskali nową ulubienicę.

BEST LISTA 500 – MAKING OF

Hotel Paradise 8: widzowie murem za Dominiką

Odpadnięcie Dominiki z programu Hotel Paradise 8 mocno poruszyło widzów. A jeszcze bardziej to, co dziewczyna powiedziała podczas odejścia. Nieoczekiwanie Dominika w komentarzach zyskała mnóstwo wsparcia od oglądających. I można odnieść wrażenie, że została zarazem chyba ulubioną uczestniczką tej edycji. Na profilu Hotel Paradise 8 posypała się masa pozytywnych słów.

odejście na wysokim poziomie z hotelu ♥️ Bardzo fajna dziewczyna i ogromna klasa

Śliczna,naturalna i mądra dziewczyna najnormalniejsza z całej ekipy pań w hotelu.Fajne zachowanie względem Bartka, który nie był dla niej zbyt przychylny i często obrażał,ale wyszło to fajnie.Odejscie z wielką klasą i szacunkiem, życzę Dominice aby znalazła miłość po programie bo w pełni na nią zasługuje

Byłaś super, normalną, najmądrzejszą dziewczyną tego sezonu, zrównoważona, delikatna etc ;-) Pozdrawiam

- czytamy na profilu Hotel Paradise 8.

Niestety przygoda dla Dominiki kończy się definitywnie. W tej edycji nie ma powrotów. A jak potoczą się losy pozostałych uczestników? To możecie sprawdzać od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TVN7 i Playerze.