telewizja

Hotel Paradise 8: widzowie nie będą już oglądać programu! Wszystkiemu winna jest Luiza

2024-03-28 22:25

Takiej reakcji widzów chyba nikt się nie spodziewał. Program Hotel Paradise 8 w ostatnich dniach coraz mocniej zaskakuje. I wiele wskazuje na to, że to dopiero początek emocji. Z randkowym reality show rozstała się niedawno Luiza. Widzowie mieli na ten temat jasne zdanie. Nie będą już oglądać programu.

24H W ZAGRODZIE DLA KONI! - PAWELEC ROBI ROBOTĘ

Hotel Paradise 8: Luiza odpadła z programu, ale wygrała

Co prawda odcinki programu Hotel Paradise 8 nagrano już dawno, a sami uczestnicy nie mieli możliwości zasięgnięcia opinii widzów, ale Luiza i tak postąpiła tak, jak sugerowali to oglądający. Dziewczyna mając bowiem do wybrania Bartka albo puste krzesło - zdecydowała, że woli stworzyć parę z nowym uczestnikiem, który miał zająć miejsce na krześle. Niestety to nie ona została przez niego wybrana i finalnie musiała opuścić Hotel Paradise 8. Mimo to - widzowie uważają, że Luiza i tak może czuć się wygraną.

Luiza odpadła i ciekawe czy będzie co oglądać

Uwielbiam Luizę i z tym dniem kończy się moje oglądanie Hotelu.. super mądra dziewczyna 🩵

Z jednej strony @luiza.hotelparadise8 pokazała że ma szacunek dla samej siebie, ale z drugiej to przykre, że musiała się poddać i zrezygnować z raju tylko dlatego, że trafiła na toksyka..

- czytamy w komentarzach na profilu Hotel Paradise 8.

A podobnych słów na temat Bartka nie brakuje. Czy jednak weźmie je sobie do serca? Tego nie wiadomo, ale to, jak dalej będzie postępował w Hotel Paradise 8 możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TVN7 i Playerze.