telewizja

Hotel Paradise 8: widzowie są wściekli. "Poniżej jakiegokolwiek poziomu"

2024-05-13 13:33

Od oficjalnego zakończenia programu Hotel Paradise 8 dzieli nas już coraz mniej czasu. Jednak jeśli myśleliście, że dzięki temu na rajskiej wyspie sytuacja się trochę uspokoi - nic bardziej mylnego. Emocje w najnowszym odcinku randkowego reality show sięgnęły zenitu. Widzowie byli mocno zażenowani.

Hotel Paradise 8: skandaliczne słowa w programie?

Do emocji w programie Hotel Paradise 8 chyba wszyscy zdążyli się już przyzwyczaić. Podobnie zresztą, jak do różnych, niejednokrotnie skandalicznych słów, które padały w programie. Uczestnicy tej edycji randkowego reality show byli bowiem dla siebie wyjątkowo niemili i często mówili rzeczy, za który zdaniem widzów powinni się wstydzić. Oglądający program Hotel Paradise 8 krytykowali m.in. Bartka, który ich zdaniem źle odnosił się do Ady i grał na jej emocjach. Czasem pozwalał też sobie na różne niemiłe słowa w kierunku innych uczestników. Jednak w najnowszym odcinku programu Hotel Paradise 8 to nie jemu się oberwało, a komuś innemu. Choć znów poszło o Adę. Słowa, które usłyszała dziewczyna są mocno zaskakujące i błyskawicznie zyskały potępienie ze strony widzów.

PAWELEC ROBI ROBOTĘ SCHRONISKO

Hotel Paradise 8: Ada usłyszała pytanie o mamę

Widzowie programu Hotel Paradise 8 słyszeli w tej edycji już różne słowa. Jedne poruszały ich bardziej, inne nieco mniej. Jednak po tym, co wydarzyło się w najnowszym odcinku programu Hotel Paradise 8 mocno puściły im nerwy. Wszystko w związku ze specjalną Pandorą, na której finaliści dostawali pytania od pozostałych uczestników. Ada usłyszała: czy uważasz, że twoja mama byłaby dumna z twojego zachowania w programieWidzowie programu Hotel Paradise 8 z poprzednich odcinków wiedzą, że mama Ady nie żyje. Dlatego w komentarzach mocno puściły im nerwy.

pytanie do Ady związane z mamą poniżej jakiegokolwiek poziomu....tak samo Jędrek, taki dorosły chłop wypowiadający się o tym, że Ada zachowuje się jak dziewczynka, że nie dojrzała nie zdający sobie pewnie ile to ta dziewczyna już w życiu wycierpiała i jak daje sobie radę! a tyle się mówi, żeby nie oceniać pochopnie a widać niektórzy nawet do tego nie dorośli....

to pytanie o mamę, wiedząc że nie żyje...dno! I dnem jest ten kto je zadał, bo są tematy które się nie tyka, rodzice. A była zapewne to Olka, bo nie zaprzeczyła. Ohyda.

szok 😯😯 cios poniżej pasa..

- czytamy w komentarzach na profilu Hotel Paradise 8.

Komentujący typują, że pytanie dla Ady napisała Ola. Czy mają rację? Tego najprawdopodobniej się nie dowiemy, ponieważ uczestnicy zadawali pytania anonimowo.