telewizja

Hotel Paradise 8: widzowie zmienili zdanie o Michale. Tego nikt się nie spodziewał

2024-03-29 14:16

Program Hotel Paradise 8 rozkręca się coraz mocniej. Co prawda akcja przygasła trochę wraz z odejściem Luizy, ale może to i lepiej, bo większość widzów miała dość oglądania, jak traktuje ją Bartek. Jednak to nie on wysuwa się ostatnio na pierwszy plan najbarwniejszych uczestników, a Michał. Widzowie zmienili o nim zdanie.

Hotel Paradise 9: Michał nowym faworytem widzów?

Już od pierwszego odcinka nowego sezonu programu Hotel Paradise 8 Michał wzbudził zainteresowanie widzów. To on zasłynął tekstem o tym, że siłka jest lepsza od seksu, który wypowiedział w czasie nagrywania wizytówek. Potem prezentował nieco odmienną postawę, ponieważ sporo razy nawiązywał do seksu, a w ostatnich odcinkach Hotel Paradise 8 to już w ogóle przechodził samego siebie. Ani odrobinę nie wstydzi się nagości, a nawet opowiada o tym, ile centymetrów ma jego przyrodzenie. Ale... Michał ma coś w sobie. Choć widzowie na początku nie polubili go jakoś szczególnie, to ostatnio uczestnik zbiera coraz więcej pozytywnych komentarzy. Ale może nie powinno to dziwić, gdyż nie ma w programie dużej konkurencji, jeśli spojrzeć np. na Bartka, którego widzowie określili chamem i narcyzem.

BEST LISTA 500 – MAKING OF

Hotel Paradise 8: Michał zyskuje u widzów

Mamy wrażenie, że Michał z Hotel Paradise 8 to ten typ człowieka, którego albo się kocha albo nienawidzi. I w ostatnim czasie na jego szczęście bliżej mu jednak do tego pierwszego. W ostatnim odcinku Hotel Paradise 8 chłopak zasłynął tym, że bardzo szybko policzył punkty, czym rozbawił Klaudię El Dursi. Przy okazji Michał pochwalił się, że miał wysokie miejsce w "Kangurku". To spodobało się widzom.

Michał jest serio mega sympatyczny niby taki dziwny trochę a jednak bardzo wporzadku i nie spona sie jak inni 👏

Boże Michał jest najlepszyyyy 🤣🤣🤣

Tak Michał to mistrz :) szkoda tylko że Jessi odpadła :/

- czytamy na profilu Hotel Paradise 8.

Czy sympatia widzów wystarczy do tego, żeby Michał utrzymał się w programie? To trzeba sprawdzać w kolejnych odcinkach Hotel Paradise 8. A te możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TVN7 i Playerze.