telewizja

Hotel Paradise 8: wielkie odejście z programu! Widzowie będą w szoku

2024-04-25 18:07

Program Hotel Paradise 8 czeka kolejna zmiana! W tym randkowym reality show nikt nie może być pewny swoich losów. A widzowie przyzwyczaili się już do tego, że program zapewnia im emocjonalny roller coaster. W najbliższym odcinku czeka nas zaskakujące odejście z Hotelu. Kto pożegna się z rajską wyspą?

Hotel Paradise 8 pełen emocji

Widzowie programu Hotel Paradise 8 nie mają spokoju. Praktycznie w każdym odcinku czekają na nich nowe wrażenia ze strony uczestników. Nie bez powodu mówi się o tym, że to show to prawdziwy emocjonalny roller coaster. Ta edycja programu Hotel Paradise 8 to głównie dramy. Przede wszystkim za sprawą Bartka. Ten już po pierwszych odcinkach został głównym wrogiem widzów. Najpierw związał się bowiem z Luizą. Choć początkowo ich relacja wyglądała całkiem w porządku, to bardzo szybko zamieniła się w festiwal fochów i gry emocjonalnej ze strony Bartka. Gdy dziewczyna odeszła z programu, chłopak związał się w Hotel Paradise 8 z Adą i przeżyliśmy podobny scenariusz. To jednak nie jedyne emocje, które obserwują widzowie programu. Z tego regularnie odpadają kolejni uczestnicy. W nowym odcinku pożegnamy kolejną osobę.

BEST LISTA 500 – MAKING OF

Hotel Paradise 8: Kasia odchodzi z programu

Ostatnie dni dla Kasi w programie Hotel Paradise 8 nie były łatwe. Dziewczyna najprawdopodobniej nabawiła się w programie jakiegoś uczulenia. Stan jej cery nie był najlepszy. Jednak chyba nikt nie spodziewał się, czym może skończyć się to dla tej uczestniczki. W najnowszym odcinku programu Hotel Paradise 8 niespodziewanie pojawi się jednak Klaudia El Dursi. Ta przekaże uczestnikom w towarzystwie Kasi przykrą informację. Dziewczyna w związku z jej wyglądem podjęła bowiem decyzję o tym, że chce opuścić Hotel Paradise 8. Ten wybór mocno zszokuje mieszkańców rajskiej wyspy i wzbudzi w nich współczucie. Kasi życzymy wszystkiego co najlepsze!