telewizja

Hotel Paradise 8: zachowanie produkcji oburzyło widzów. Nie uwierzycie o co poszło

2024-04-22 15:45

Ta edycja programu Hotel Paradise 8 z pewnością przejdzie do historii. Choć chyba nie w taki sposób, jak oczekiwałaby tego produkcja. Widzowie po dziurki w nosie mają bowiem zachowania Bartka względem Ady. Jakby tego było mało, ostatnio znowu się mocno zirytowali. Tym razem podpadła im jednak sama produkcja.

Hotel Paradise 8: widzowie zirytowani przez produkcję

Program Hotel Paradise ma to do siebie, że chyba żaden sezon nie może być normalny. W siódmym mieliśmy Rocha, który mocno denerwował widzów w związku z tym, jak traktował Łucję. Widzowie byli oburzeni do tego stopnia, że pod każdym postem wylewali swoje żale, a nawet złożyli skargę do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Ba, niektórzy chcieli by kolejna edycja show nie powstała. Mocno się jednak przeliczyli. Na ekranach możemy bowiem obecnie oglądać Hotel Paradise 8 i jakby tego było mało, częściowo powtarza się nam schemat z poprzedniego sezonu. Tym razem wrogiem oglądających został jednak Bartek, który zdaniem fanów Hotel Paradise 8 źle traktuje Adę. Dziewczynie zdarzało się już płakać, a Bartek został określony przez widzów bucem i prostakiem. Jednak nie tylko on podpadł ostatnio oglądającym.

Cała Ja - Cleo

Hotel Paradise 8: produkcja popełniła błąd?

Widzowie programu Hotel Paradise 8 są mocno wrażliwi na różne sytuacje związane z programem. Niemal po każdym odcinku profil show zalewają setki komentarzy, a fani potrafią doczepić się nawet do najmniejszych sytuacji. Tym razem jednak zdenerwowali się nie na to, co zadziało się w telewizji, a co wydarzyło się w sieci. Na Instagramie Hotel Paradise 8 regularnie można bowiem śledzić najnowsze informacje o programie. I to właśnie posty zamieszczane po odcinkach mocno zirytowały fankę show.

Może nie na temat, ale zanim dodacie post z informacją kto odpadł z Hotelu, moglibyście najpierw wstawić zdjęcie z jakimś ostrzeżeniem, że będzie spojler i dopiero na następnym zdjęciu informację kto opuścił Hotel. Już nie raz w ten sposób zepsułam sobie oglądanie, gdy nie widziałam Rajskiego w tv 😞

to wystarczy nie wchodzić na ich profil :) bo nie od dziś wiadomo, ze tutaj dodają informacje na bieżąco

wiele różnych stron uprzedza o spoilerach. Nawet filmweb komentarze oznacza „uwaga spoiler!” I dopiero po kliknięciu możesz go rozwinąć. Więc pomysł super :) ja czasem jak wiem, że nie mogę oglądać to robię unfollow 😂

- napisali fani Hotel Paradise 8.

Jak widać - zdania w tej sprawie są podzielone. Ale może produkcja posłucha jednak fanki show. Żeby jednak nie narażać się na spoilery - warto oglądać program od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TVN7 i Playerze.