telewizja

Hotel Paradise 8: zaskakujący krok produkcji. „A miało nie być powrotów”

2024-04-15 12:38

Program Hotel Paradise 8 przyzwyczaił nas już do tego, że z każdy odcinkiem dostarcza nam mnóstwo emocji. W tej edycji miały być one jeszcze większe przez brak powrotów do randkowego reality. Jednak ostatnio na profilu show pojawił się zaskakujący post. Widzowie mocno się zirytowali i nie wiedzą o co chodzi.

Hotel Paradise 8: ktoś jednak wróci?

Program Hotel Paradise 8 rozkręcił się na dobre. Jednak ta edycja może zapisać się w historii jako jedna z najgorszych. Widzowie od początku sezonu negatywnie oceniają show. Najpierw nie podobało im się to, że uczestnicy zbyt mało się otwierali i zachowywali się zachowawczo, niemal jakby przyjechali na wycieczkę szkolną. Z czasem w Hotel Paradise 8 zaczęło się jednak dziać coraz więcej. Doszło do pierwszych dram, a w show pojawiły się nawet łzy. Wszystko przez Bartka. Ten w ocenie widzów źle traktuje bowiem wszystkie partnerki, z którymi do tej pory był w programie. Najpierw źle zachowywał się względem Luizy, a obecnie do skraju doprowadza Adę. Jednak nie tylko on jest ważnym punktem w tej edycji Hotel Paradise. Miała być nim również zasada o tym, że w programie nie będzie powrotów. Czy zostanie ona złamana?

Pawelec robi robotę Kawiarnia

Hotel Paradise 8: widzowie są zaskoczeni

O tym, że w Hotel Paradise 8 nie będzie powrotów uczestników mówiło się od początku tej edycji. Taka zapowiedź pojawia się nawet w czołówce programu. Ostatnio jednak widzowie dość mocno się zdziwili. Na profilu Hotel Paradise 8 w sieci pojawiło się bowiem pytanie o to, którą osobę widzowie przywróciliby do programu. To wywołało lawinę komentarzy.

Miało nie być powrotów więc nikt. Jeśli ktoś odpadł to do widzenia a nie jakieś przywracanie tej samej osoby. Bez sens. Mówią jedno robią drugie😂Dlatego nie oglądam tego syfu.

Jak nie ma powrotów, to nie ma. Nikt

Ale po co to pytanie jak nie ma powrotów 🤔

- czytamy na profilu Hotel Paradise 8.

Jeśli chodzi o powroty, to miały one swoich zwolenników, ale i wielu przeciwników. Jedno jest pewne - niezależnie od postów na profilu Hotel Paradise 8, w tej edycji powrotów nie będzie.