telewizja

Hotel Paradise 8: zwycięzca może rozczarować widzów. Są mocno zaniepokojeni

2024-05-10 12:08

Jedni się cieszą, inni smucą, ale i tak nie zmienia to kluczowej kwestii - wielkimi krokami zbliżamy się do finału programu Hotel Paradise 8. Ten już w najbliższy wtorek o 20:00 w TVN7 i Playerze. To wtedy dowiemy się, która z par zgarnie kasę albo pieniądze i miłość. Czy jednak program wygra ktoś, kto na to nie zasługuje?

Hotel Paradise 8: kto wygra program?

Do finału programu Hotel Paradise 8 pozostały już zaledwie 2 odcinki, a emocje z dnia na dzień sięgają zenitu. To nowość w tej edycji, ponieważ widzowie od początku sezonu narzekali na to, że w castingach wybrano słabych i nudnych uczestników, a ich pierwsze chwile w programie porównywano do wycieczki szkolnej. Z czasem jednak akcja w Hotel Paradise 8 zaczęła się nieco rozkręcać. Swoje prawdziwe oblicze zaczął pokazywać Bartek, który najpierw związał się z Luizą, a potem z Adą i zdaniem widzów obu dziewczynom grał na emocjach i nimi manipulował. Za skórę oglądającym Hotel Paradise 8 zaszła też Agnieszka, która była mocno krytykowana w sieci. W programie pozostało już coraz mniej par, a od finału show dzieli nas już bardzo niewiele. Dlatego wiele osób zastanawia się, kto wygra Hotel Paradise 8. Nie wszyscy mogą być zadowoleni.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Hotel Paradise 8: zwycięzca zaskoczy wszystkich?

W najbliższym odcinku programu Hotel Paradise 8 czeka nas Pandora pełna emocji. W grze o kasę lub pieniądze i miłość pozostali: Michał i Natalia, Jędrek i Agnieszka oraz Bartek i Ada. Które z nich wygra program? Zdania widzów w tej sprawie w komentarzach są dość jednoznaczne. Wiele osób obstawia, że Hotel Paradise 8 zwycięży Jędrek i Agnieszka. Jednak nie wszyscy są zadowoleni z tego wyboru.

Niemal znamy zwycięzców. Jędrzej, który przespał pół programu oraz Agnieszka, która obgadała wszystkich w białych rękawiczkach, za ich plecami, udając ciocię dobrą radę oraz szydząc z Jędrka w żywe oczy. Miło by było, gdyby Jędrek zaskoczył i walnął jej kulą, ale nie zrobi tego, bo on nawet tej szydery nie zauważył. Za to ona bez mrugnięcia okiem rzuci mu kulą, śmiejąc się już na głos. 🤷‍♂️

No i chyba faktycznie wygra Aga z Jędrkiem, jak to kiedyś ktoś zaspoilerował :/

Mam nadzieję że Agnieszka nie wygra. Straszny ma grymas na twarzy, totalnie nic ją nie łączy z Jędrkiem.

- czytamy w komentarzach na profilu Hotel Paradise 8.

Czy przewidywania widzów się sprawdzą? O tym przekonamy się już we wtorek, w finałowym odcinku tej edycji.