Hotel Paradise: All Stars. Kolejny uczestnik ujawniony

i

Autor: Screenshot Instagram/ grzegorz_hellboy_gluszcz

Programy rozrywkowe

Hotel Paradise: All Stars. Kolejny uczestnik ujawniony! Wraca „największy gracz”

2023-05-16 19:25

Hotel Paradise: All Stars zbliża się wielkimi krokami, a my właśnie poznaliśmy kolejnego uczestnika! Mogliśmy go wcześniej oglądać w 6. edycji, gdzie nieźle namieszał. Teraz wraca, gotów na szaloną zabawę. O kogo chodzi? Zdradzamy!

Hotel Paradise: All Stars to specjalna edycja randkowego show, gdzie zamiast nowych uczestników śledzić będziemy losy „weteranów”. Gwiazdy i gwiazdorzy poprzednich edycji, którym nie udało się odnaleźć prawdziwej miłości i którzy wciąż są singlami, powrócą, by spróbować swoich sił po raz kolejny.

Wcześniej ogłoszono, że w All Stars pojawią się Basia Pędlowska, Łukasz Książkiewicz i Natalia Majos. Teraz zaś dołączył do nich kolejny były uczestnik, samozwańczy „Król Hotelu Paradise”.

CZYTAJ TAKŻE: Były uczestnik Hotelu Paradise krytykuje edycję All Stars. „Obawiam się, że lipa”

Hotel Paradise: All Stars – Grzegorz Głuszcz kolejnym uczestnikiem specjalnej edycji programu

Tym szalonym jegomościem jest Grzegorz Głuszcz. 25-latek wystąpił wcześniej w 6. edycji Hotelu Paradise, gdzie związał się z Magdą Gałdą, ale niestety, ich związek nie przetrwał po programie. Teraz Grzegorz wraca z nową energią i pełen zapału do zabawy.

Nie było innej opcji aby Ojciec Dyrektor Naczelny Wódz i samozwańczy Król Hotelu Paradise nie wystąpił w edycji All Star’s ❗️👑 Było to pewne jak to że Polska wygra mecz piłki nożnej z San Marino czy to że podatek VAT pójdzie znów do góry ! Wbijam do ekipy rozkręcić trochę towarzystwo ale przede wszystkim dobrze się bawić i pokazać że nie bez powodu została przybita mi łatka hotelowego króla 😎 – czytamy na oficjalnym profili Hotelu Paradise.

Hotel Paradise: All Stars – kiedy premiera edycji specjalnej?

Hotel Paradise: All Stars zawita na naszych ekranach już w czwartek 25 maja. Emisja odbywać się będzie na kanale TVN7, a odcinki dostępne będą również w ofercie Playera.

Jak dobrze znasz polskie programy randkowe? QUIZ

Pytanie 1 z 6
Prowadzącą Hotelu Paradise jest…
VOX: sonda damsko męska
Listen on Spreaker.