Jay z Hotelu Paradise 6 krytykuje edycję All Stars. „Obawiam się, że lipa”

i

Autor: Screenshot Instagram/ jay_dabrowski Jay z Hotelu Paradise 6 krytykuje edycję All Stars. „Obawiam się, że lipa”

Hotel Paradise

Były uczestnik Hotelu Paradise krytykuje edycję All Stars. „Obawiam się, że lipa”

2023-04-21 0:56

Hotel Paradise All Stars to coś, co musiało się kiedyś wydarzyć. Moda na tego typu formaty trwa od dawna i choć widzowie kręcili nosem, TVN zdecydował się na realizację. Nie wszyscy są jednak tym faktem zachwyceni i nie mam tu na myśli wyłącznie internautów…

Hotel Paradise All Stars to nic innego jak edycja, w której zamiast „zwykłych” uczestników ujrzymy weteranów programu, znanych nam z poprzednich sezonów. Znajdą się w nich oczywiście wyłącznie single, więc nie liczcie na udział uwielbianej przez fanów pary, Jaya i Elizy.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Jak dobrze znasz polskie programy randkowe? QUIZ

Jay z Hotelu Paradise 6 krytykuje edycję All Stars. „Obawiam się, że lipa”

Jay podzielił się zresztą swoimi przemyśleniami na temat rzeczonego formatu i ma co do niego sporo wątpliwości. Uważa, że organizacyjnie producenci nie stanęli na wysokości zadania i ich poczynania mogą wpłynąć na odbiór programu przez widzów.

Myślę, że to jest program, który ma bardzo duży potencjał. Jak wiele programów. Tylko że wykonują go znowu chyba dosyć słabo. Myślę, że już się spalili, mówiąc, że to jest "Hotel Paradise Allstars". Bo to mogłaby być zaje*ista niespodzianka. I poza tym, mówiąc, że to jest "Hotel Paradise Allstars" teraz przecież widać, że niektórzy uczestnicy od tygodnia nie dodają nic na Story, no więc chyba są w Kolumbii i nagrywają kolejny sezon. Więc no... Fajny pomysł i będę oglądać, oczywiste, będę to oglądać, bo w tym sezonie będę ludzi znał, ale no... obawiam się, że lipa – skomentował uczestnik 6. edycji Hotelu Paradise, w ramach instagramowego Q&A.

Jay przyznał też otwarcie, że trochę zazdrości (pod pewnymi względami) tym uczestnikom, którym przyjdzie wziąć udział w All Stars, ale nie nastawia się też na wybitnie ciepłą atmosferę w tytułowym hotelu.

Zazdroszczę, że mogą jeszcze raz przeżyć emocje, jak "moment wejścia" itd. Jaram się, widząc, kto tam trafi na siebie i widząc, jaki prywatnie mają kontakt, ale obawiam się, że będą pakty – dodał.

Hotel Paradise – kiedy premiera nowej edycji?

Hotel Paradise All Stars zobaczymy już w maju, zaś regularny sezon, z zupełnie nowymi uczestnikami, trafi prawdopodobnie do jesiennej ramówki.

Rozpoznasz programy rozrywkowe po ich uczestnikach? QUIZ dla prawdziwych koneserów!

Pytanie 1 z 6
Na początek coś prostego - w którym programie wystąpiła Karolina Pisarek?
Karolina Pisarek
VOX: sonda damsko męska