Hotel Paradise: Bibi przeszła ogromną przemianę! Jak teraz wygląda?

i

Autor: Hotel Paradise TVN; Screenshot Instagram/ bibibrzezinska Hotel Paradise: Bibi przeszła ogromną przemianę! Jak teraz wygląda?

Celebryci

Hotel Paradise: Bibi przeszła ogromną przemianę! Jak teraz wygląda?

2023-05-25 21:51

Bibi Brzezińska z Hotelu Paradise 3 już tak nie wygląda. Gwiazda randkowego show przeszła nie lada metamorfozę, która przez lata była dla niej nieosiągalna. Jej aktualne zdjęcia robią wrażenie!

Bibi wystąpiła w 3. edycji Hotelu Paradise, gdzie połączyła się w parę z Simonem. Niestety uczucie nie przetrwało i już po emisji programu para podjęła decyzję o zakończeniu tej relacji. To nie zmieniło jednak faktu, że Bibi wciąż cieszy się sporą popularnością (niektórzy podejrzewają nawet, że z czasem zawita w nowej odsłonie Hotelu Paradise – All Stars). To jednak jej przemiana, a nie ewentualny udział w 7. sezonie, robi obecnie prawdziwą furorę.

CZYTAJ TAKŻE: Hotel Paradise: All Stars – uczestnicy. Kto występuje w edycji specjalnej programu? (Galeria)

Hotel Paradise – Bibi przeszła ogromną przemianę! Jak teraz wygląda?

Nowe zdjęcia Bibi wprawiają w zachwyt. Celebrytka może się obecnie pochwalić szczupłą i wysportowaną sylwetką, którą chętnie komplementują internauci. Ostatnio była uczestniczka Hotelu Paradise zorganizowała na Instagramie sesję Q&A z fanami, w której oczywiście pojawiło się wiele pytań o jej przemianę.

Bibi przyznała, że wcześniej problemy zdrowotne nie pozwalały jej na osiągniecie wymarzonej sylwetki. Zmagała się bowiem z insulinoopornością i – jak sama przyznała – im więcej ćwiczyła, tym bardziej przybierała na wadze. To już jednak przeszłość. Wyznała, że schudła już 17-18 kg i choć nie liczy już kalorii, nie jest jej obca aktywność fizyczna.

W końcu mam wolną głowę od kalorii od obsesyjnego liczenia ich, piękna sprawa – skwitowała.

Jak dobrze znasz polskie programy randkowe? QUIZ

Pytanie 1 z 6
Prowadzącą Hotelu Paradise jest…
VOX: sonda damsko męska