Hotel Paradise 7: Fani w odwecie chcieli zniszczyć mu życie. Roch wychodzi na prostą

i

Autor: TVN

telewizja

Hotele Paradise 7: Roch Krzyżański z wielką stratą w jego życiu. Na jego twarzy zagościł smutek. "Mam dość"

2023-12-08 10:43

Roch Krzyżański w siódmej edycji Hotelu Paradise był jednym z najbardziej rozpoznawalnych uczestników. Niestety dla niego, nie dlatego, że był tak pozytywny, a dlatego, że widzowie go nie lubili. Ostatnio w życiu Rocha wiele się dzieje. Na jego Instagramie podzielił się z fanami informacją o stracie.

Hotel Paradise 7: Roch stracił ważną rzecz

Siódma edycja Hotelu Paradise odeszła już dawno w zapomnienie. Jednak jej uczestnicy raczej nie dadzą nam o sobie szybko zapomnieć. Na ich Instagramach na bieżąco możemy śledzić ich losy. I tak chociażby z profilu Krzyśka jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że ma narzeczoną. Łucja dzieli się natomiast z fanami jej życiem za granicą. Z kolei jej główny wróg - Roch pokazuje m.in., jak gra w tenisa, a także chwile z jego nową wybranką. Ostatnio chłopak dodał jednak na jednej z relacji story o niezwykle przykrym wydarzeniu w jego życiu. Niektórzy zapewne mogliby powiedzieć, że dopadła go karma za wszystkie przewinienia, których dopuszczał się w czasie nagrań do siódmej edycji Hotelu Paradise. Co takiego się stało? Roch stracił niezwykle ważną dla niego rzecz.

KACPER BLONSKY | ROZTAŃCZONY PGE NARODOWY 2023

Hotel Paradise 7: Roch stracił swój aparat

Nie od dziś wiadomo, że Roch lubi fotografować nie tylko siebie, ale i różne miejsca, w których się pojawia. Na jego Instagramie znajdziemy też sporo fotek, które z pewnością wywołują u niego wspomnienia. Te archiwizował też z pomocą aparatu. Postawił jednak na dość starodawne rozwiązanie, a mianowicie sprzęt na kliszę. Ostatnio Roch chciał wydobyć ją z urządzenia, ponieważ myślał, że już się zapełniła. Aparat jednak najprawdopodobniej się zepsuł, ponieważ klisza nie chciała się zwinąć i Roch musiał zrobić wszystko ręcznie. Tym samym zmarnował kliszę. Współczujemy tej przykrej sytuacji! Jednocześnie życząc powodzenia w dalszych przygodach z fotografią. Kto wie, może kiedyś na aparacie Rocha znajdzie się jednak wspólne zdjęcie z Łucją?