Hotel Paradise 7: Krzysiek wstawił do sieci mocne zdjęcie z narzeczoną. Fani nie wytrzymali

i

Autor: Instagram.com/krzysiek.hotelparadise7

telewizja

Hotel Paradise 7: Krzysiek wstawił do sieci mocne zdjęcie z narzeczoną. Fani nie wytrzymali

2023-11-14 15:47

Krzysiek z Hotelu Paradise 7 przyzwyczaił nas już do tego, że raczej nie ma większych zahamowań. Jakiś czas temu na swoim Instagramie odpowiadał na dość intymne pytania, w programie był bardzo blisko swojej partnerki, a ostatnio postanowił wrzucić do sieci mocną fotkę ze swoją narzeczoną. Takiej reakcji raczej się nie spodziewał.

Hotel Paradise 7: Krzysiek zaskoczył fanów

Fani Hotelu Paradise 7 przywykli już do tego, że uczestnicy programu potrafią zaskoczyć i raczej nie mają większych zahamowań. Jedną z osób, która była w tym mistrzem był z pewnością Krzysiek. Temu część widzów show zarzucała zbytnią otwartość i wylewność w jego wypowiedziach, które czasami zdaniem komentujących były wręcz niesmaczne. Krzysiek nie ma zamiaru jednak zwalniać i ostatnio znów zaskakuje swoich obserwatorów. Mężczyzna po emisji finałowego odcinka Hotelu Paradise 7 podzielił się informacją o tym, że znalazł sobie nową dziewczynę, której się oświadczył. W sieci (co zrozumiałe) posypały się oczywiście gratulacje. Z wypowiedzi Krzyśka wynika, że ze swoją wybranką wiąże naprawdę poważną przyszłość. Ostatnio postanowił jednak jeszcze mocniej zaskoczyć internautów. Wrzucił do sieci mocno pikantną fotkę.

CLEO | ROZTAŃCZONY NARODOWY 2023

Hotel Paradise 7: Krzysiek pokazał się nago

Krzysiek z Hotelu Paradise 7 już jakiś czas temu udowodnił nam, że nagość nie jest dla niego tematem tabu. Tym razem znów postanowił to zrobić. Na jego Instagramie mogliśmy zobaczyć zdjęcie, na którym jest całkowicie nago, a wtulona jest w niego jego partnerka, która również nie ma na sobie ubrań. Choć na zdjęciu nie można było oczywiście zobaczyć dokładnie np. genitaliów uczestnika Hotelu Paradise 7, część osób musiała się poczuć mocno zniesmaczona. Zdjęcie zostało bowiem zgłoszone i usunięte. Fani dopytywali potem o to Krzyśka w ramach Q&A. Okazuje się, że ma on na ten temat precyzyjnie określone zdanie. Uważa bowiem, że w zdjęciu, które wrzucił nie było nic złego. Nie było bowiem dokładnie widać szczegółów jego anatomii. Poza tym, zdaniem bohatera Hotelu Paradise 7 - gdyby wrzucił podobne zdjęcie, ale w bokserkach, to nikt nie miałby problemu. Kto przesadził w tej sytuacji? Fani czy Krzysiek, który zdecydował się na odważne zdjęcie? Oceńcie sami!

Listen on Spreaker.