Ida Love Never Lies Polska słusznie spotyka się z hejtem?

i

Autor: Screen shot z YouTube Netflix Polska

Ida Love Never Lies Polska reaguje na hetj po programie "myślałam, że będzie tego więcej"

2023-02-09 10:40

Uczestnicy Love Never Lies Polska odkrywają karty. Po emisji odcinka "Reunion" wiemy już które pary przetrwały program. Teraz w końcu mogą też odnieść się do niego w mediach społecznościowych. Ida zdradziła fanom z jaką krytyką spotkała się od czasu emisji show.

Ida Love Never Lies nie jest zaskoczona krytyką?

Ta relacja wydawała się być bardzo silną, jednak próby na jakie wystawił ją program mocno zatrzęsły tym związkiem w posadach. Nie da się ukryć, że Ida była jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci całego show. Wielu fanów programu zarzucało jej, że swoją osobowością i zachowaniem przytłacza Mateusza i przez to on nie może pokazywać prawdziwego siebie. Do czasu emisji Love Never Lies Polska: Reunion (dostępny na kanale Netflix Polska na platformie YouTube) uczestnicy nie mogli zdradzać jak potoczyły się ich losy po opuszczeniu luksusowej willi. Niektórzy obstawiali, że związek Idy i Mateusza nie przetrwał. Oni sami nie pojawili się w studiu nagraniowym, a jedynie połączyli się z prowadzącą i pozostałymi uczestnikami zdalnie. Potwierdzili również, że wciąż są razem. Chwilę później Ida udostępniła swoim fanom okienko do zadawania pytań. Jedno z nich brzmiało: co uważasz o krytyce, która na Ciebie spadła po programie?

CZYTAJ TAKŻE: Zdradził Ulę ponad 10 razy, ale walczy o miłość! Czy ma szansę na przebaczenie?

Czy Polacy kochają wesela [SONDA] | Wesele Marzeń VOX FM

Wiedziałam, że ona będzie, bo ja oglądając program (...) nie dziwię się, że krytyka jest, no bo było pokazanych mnóstwo moich niefajnych tekstów, no i dziwnych zachowań, których teraz tak do końca nie rozumiem. Więc nie ma co się dziwić, że krytyka na mnie spadła. I tak myślałam, że będzie tego hejtu dużo więcej.

- stwierdziła uczestniczka dodając, że dostaje również mnóstwo pozytywnych wiadomości od osób, które potrafią wczuć się w jej sytuację. A Wy jak oceniacie tę relację?

CZYTAJ TAKŻE: Love Never Lies Polska - sezon 2 powstanie? Gdzie kręcono program Netfliksa?

Ida Love Never Lies Polska reaguje na hetj po programie myślałam, że będzie tego więcej

i

Autor: screen z Instagram/@ida_loveneverlies
Sonda
Czy hejt na Idę jest słuszny?