Iga Kozińska sobowtórem Wersow? Kobiety są niemal identyczne!

i

Autor: Screenshot Instagram/ wersow; igakozinska Iga Kozińska sobowtórem Wersow? Kobiety są niemal identyczne!

Celebryci

Wersow ma sobowtóra? Ta gwiazda klipów disco polo jest identyczna

2023-05-16 18:16

Iga Kozińska to zaginiona siostra bliźniaczka Wersow? Gwiazda teledysków disco polo i popularna influencerka są niemal identyczne, a podobieństwo widać gołym okiem!

Weronika Sowa, powszechnie znana jako Wersow, to jedna z najpopularniejszych i najbardziej wpływowych polskich influencerek. Jej profil na Instagramie śledzą ponad 3 miliony internautów, a głośny i medialny związek z Frizem zapewnia miejsce na czołówkach gazet. W polskim show biznesie zadebiutowała jednak modelka, która mogłaby być jej sobowtórem. Kim jest Iga Kozińska?

CZYTAJ TAKŻE: Awantura o sukienkę. Angelika Żmijewska zaliczyła wielką wtopę, czy to internauci są przewrażliwieni?

Iga Kozińska sobowtórem Wersow? Kobiety są niemal identyczne!

Ida Kozińska to modelka i – jak dowiadujemy się z jej social mediów – studentka wychowania fizycznego, która zasłynęła występami w teledyskach disco polowych wykonawców. Niedawno mogliśmy ją oglądać w klipie „Dziewczyny” zespołu Menelaos, a wcześniej pojawiła się w „Dwuznacznej sytuacji” i „Nie dzwoń do mnie mała”. Podobieństwo do Wersow jest tak uderzające, że wielu internautów myślało, że to sławna influencerka spróbowała sił jako teledyskowa modelka. Nic bardziej mylnego, ale rozumiemy tę konsternację! Wystarczy spojrzeć na zdjęcia obu kobiet.

Rozpoznasz programy rozrywkowe po ich uczestnikach? QUIZ dla prawdziwych koneserów!

Pytanie 1 z 6
Na początek coś prostego - w którym programie wystąpiła Karolina Pisarek?
Karolina Pisarek
VOX: sonda damsko męska
Listen on Spreaker.