Angelika Żmijewska i niefortunna sukienka? Jej strój wywołał kontrowersje

i

Autor: Screenshot Instagram/ angelika.zmijewska Angelika Żmijewska i niefortunna sukienka? Jej strój wywołał kontrowersje

Celebryci

Awantura o sukienkę. Angelika Żmijewska zaliczyła wielką wtopę, czy to internauci są przewrażliwieni?

2023-05-16 16:13

Paula Karpowicz z Topky wzięła ślub, a na uroczystości nie mogło oczywiście zabraknąć jej wokalnej parterki, Angeliki Żmijewskiej. Piosenkarka wrzuciła do sieci zdjęcie z wesela i… rozpętała burzę. Co tym razem nie pasowało internautom?

Gwiazdy disco polo co rusz mierzą się z tą mroczniejszą stroną sławy, gdy każdy ich ruch, a nawet decyzje w kwestii ubioru, poddawane są ocenie przez fanów (tudzież hejterów). Po raz kolejny przekonała się o tym Angelika Żmijewska, której kreacja weselna wywołała w sieci niemałe poruszenie. Internauci zarzucili jej bowiem brak taktu i niedostosowanie się do tradycji i standardów. Poszło oczywiście o kolor sukienki.

CZYTAJ TAKŻE: Angelika Żmijewska krytykuje postawę internautów. „Takie brednie”

Angelika Żmijewska i niefortunna sukienka? Jej strój wywołał kontrowersje

Wesele Pauli Karpowicz odbyło się w piątek 12 maja 2023 roku. Na imprezie nie mogło oczywiście zabraknąć jej drugiej połówki z zespołu Topky, Angeliki Żmijewskiej. Wokalistka pochwaliła się na Instagramie piękną sukienką, która włożyła na ceremonię, a internetowi znawcy mody przemówili. Część komentujących uznała bowiem, że biały strój na wesele to przecież faux pas.

- A to biała suknia nie jest zarezerwowana dla panny młodej?

- Żenada zakładać biała sukienkę na wesele

Rzeczone zarzuty szybko spotkały się z odzewem innych internautów, którzy stanęli w obronie piosenkarki. Jedni pisali o przestarzałych tradycjach, które już dawno odeszły do lamusa, inni zaś zaznaczali, że decyzja w kwestii kolorystycznych rygorów należy do panny młodej i jeśli ona nie ma nic przeciwko, to osobom postronnym nic do tego (w tym miejscu należy zaznaczyć, że Paula Karpowicz sama podkreślała, że za nic ma takie konwenanse). Wypowiedziała się też sama Angelika zaznaczając, że suknia wcale nie była biała.

To jest beżowa ze złotymi drobinkami ale w tym świetle wyszła faktycznie dość jasno – odpisała na jeden z komentarzy.

Sonda
Biała sukienka na wesele - tak, czy nie?