Inna strona disco polo i wokalistki Daj To Głośniej. Emila Sanecka nie próżnuje: „łapcie dowód na to, że się nie obijamy”

i

Autor: Instagram.com/emilasanecka Inna strona disco polo i wokalistki Daj To Głośniej. Emila Sanecka nie próżnuje: „łapcie dowód na to, że się nie obijamy”

Inna strona disco polo i wokalistki Daj To Głośniej. Emila Sanecka nie próżnuje: „łapcie dowód na to, że się nie obijamy”

2022-09-20 11:54

Emila to drugi projekt członków ekipy Daj To Głośniej. Twórcy hitu „Mama ostrzegała” ponad rok temu postanowili stworzyć zespół Emilia, by prezentować publiczności nieco inne utwory niż disco polo i folk, do których przywykli fani DTG. Od premiery ostatniego kawałka minęło sporo czasu dlatego fani pytają o nowości. Emila Sanecka ma dla nich dobre wieści. Szykują się premiery nowych piosenek.

Emilia, to projekt muzyczny, który zadebiutował utworem pod tytułem „Światła”. Fani Emilii Saneckiej byli zachwyceni. Później pojawiły się kolejne propozycje. Ostatni z nich – „Dom” ukazała się ponad rok temu. Dlatego internauci zastanawiają się, czy drugi projekt Daj To Głośniej został zawieszony. Emilia Sanecka uspokaja, że wszystko trwa. Grupa pracuje nad nowymi utworami. Jeden z nich ma roboczy tytuł „Nie ten”.

ZOBACZ TEŻ: Kolejne zaręczyny w świecie disco polo! Wokalistka Daj To Głośniej powiedziała TAK

Minął już ponad rok od czasu premiery ostatniej piosenki projektu EMILA, wielu z Was pyta (szczególnie w komentarzach na YouTube) czy będą kolejne piosenki - otóż będą ;) Mamy już kilka gotowych, postanowiliśmy jednak zebrać ich jeszcze więcej. W miniony piątek gościliśmy u Łukasza Sienickiego @tensienicki w studiu i nagraliśmy wokale do piosenki o roboczym tytule "Nie ten" - łapcie garść fotek ze studia na dowód, że się nie obijamy ale na premierę trzeba będzie jeszcze poczekać - napisała Emilia Sanecka na swoim Instagramie.

Sonda
Czekasz na nową piosenkę Emili Sancekiej?
Najlepszy Koncert Świata VOX FM Warszawa 2022