gwiazdy

Iwona Pavlović wbiła mocną szpilę! Te słowa zabolą Dagmarę Kaźmierską

2024-04-23 14:42

Relacja, którą miały ze sobą w programie "Taniec z gwiazdami" Iwona Pavlović i Dagmara Kaźmierska była delikatnie mówiąc - napięta. Jurorka regularnie krytykowała układy, które prezentowała "królowa życia". Teraz "czarna mamba" ponownie zabrała głos i w mocnych słowach wypowiedziała się o Kaźmierskiej. Nie będzie jej miło.

Dagmara Kaźmierska w ogniu krytyki

Ta edycja programu Taniec z gwiazdami zapisze się w historii jako jedna z tych, które wzbudzały największe emocje. To m.in. za sprawą "królowej życia", którą określana jest Dagmara Kaźmierska. Celebrytka wzięła udział w obecnej edycji tanecznego show, a jej występy generowały w sieci mnóstwo komentarzy. Zazwyczaj były to słowa krytyki, gdyż zdaniem internautów Dagmara Kaźmierska nie potrafiła tańczyć. Podobnego zdania byli zresztą jurorzy programu Taniec z gwiazdami. Jedną z najsurowiej oceniających występy Dagmary była Iwona Pavlović. Jurorka regularnie przyznawała "królowej życia" niskie noty i często nie gryzła się w język, komentując popisy taneczne gwiazdy. Jednak słowa, na które zdobyła się ostatnio, przebiły chyba wszystkie jej wypowiedzi w programie. Dagmara Kaźmierska się obrazi?

Tyle Dagmara Kaźmierska zarobiła w TzG. Lepiej usiądźcie!

Iwona Pavlović vs. Dagmara Kaźmierska

Gwiazdy, które idą do programu Taniec z gwiazdami muszą być przygotowane na to, że podczas walki o kryształową kulę nie będą głaskane po główce. A już na pewno nie przez Iwonę Pavlović, która nie bez powodu ma pseudonim "czarna mamba". Ta nigdy nie gryzie się bowiem w język i zawsze mówi to, co myśli. Z tym musiała się, więc liczyć Dagmara Kaźmierska. Celebrytka nie występuje już w programie Taniec z gwiazdami, gdyż odeszła z niego z powodu problemów zdrowotnych. Jak jej występy oceniła Iwona Pavlović? Ta stwierdziła w rozmowie z Pomponikiem, że Dagmara była najgorszą uczestniczką w historii. - To też dlatego, że ona tak naprawdę nie za bardzo tańczyła. Wszystkie tańce, które ona robiła, były identyczne i żaden taniec nie miał znamion danego tańca, danego rodzaju. Myślę, że tak, zajęła pierwsze miejsce - przyznała Pavlović. Ma rację?