taniec z gwiazdami

Taniec z gwiazdami: Dagmara Kaźmierska odchodzi z programu! Znamy powód jej decyzji

2024-04-18 14:37

Tej wiadomości nikt się nie spodziewał! Dagmara Kaźmierska odchodzi z programu Taniec z gwiazdami. Celebrytka od kilku tygodni otrzymywała niezwykle niskie noty od jurorów i sporo krytyki ze strony internautów. Jednak nie to jest powodem jej decyzji. Co się stało, że "królowa życia" wybrała zrezygnowanie z udziału w programie?

Taniec z gwiazdami: Dagmara Kaźmierska rezygnuje z programu

Ta edycja programu Taniec z gwiazdami wzbudza u widzów ogromne emocje. To za sprawą osób, które biorą w niej udział. Najwięcej komentarzy w sieci prowokowały występy "królowej życia". Dagmara Kaźmierska od początku tego sezonu była krytycznie oceniania przez jurorów, w tym m.in. Iwonę Pavlović. Zbierała też sporo krytycznych opinii w sieci. Takie pod postami na temat programu Taniec z gwiazdami zostawiała nawet jej była przyjaciółka "Edzia". Mimo fali krytyki, która spływała na celebrytę, Dagmara Kaźmierska się nie poddawała i występowała w kolejnych odcinkach. I przechodziła w programie do kolejnych etapów mimo niskich not od jury. Wszystko dzięki wsparciu SMS od widzów. Część osób pisała w komentarzach, że Dagmara Kaźmierska powinna sama zrezygnować z programu, ponieważ to, że przechodzi do kolejnych odcinków jest niesprawiedliwe względem pozostałych gwiazd. Internauci dopięli swego. Przynajmniej częściowo.

Te pary poznały się w "Tańcu z gwiazdami". Ich związki nie przetrwały próby czasu!

Dlaczego Dagmara Kaźmierska odchodzi z programu Taniec z gwiazdami?

W programie Taniec z gwiazdami nie zobaczymy już więcej, jak tańczy Dagmara Kaźmierska. Gwiazda sama zdecydowała o swojej rezygnacji z udziału w show. Wszystko związane jest z jej zdrowiem. Już od początku sezonu Dagmara Kaźmierska skarżyła się na jej nogi. Jednak mimo to występowała w show. Teraz doszedł jednak do tego kolejny problem. Celebrytka złamała bowiem żebro. Nie była już w stanie dalej tańczyć i musiała podjąć decyzję o rezygnacji z udziału w programie. Dagmara Kaźmierska przyznała, że ma problem nawet z oddychaniem. Przeprosiła swoich fanów, jeśli ich zawiodła. W komentarzach otrzymała liczne słowa wsparcia.

Zdróweczka życzę, dużo dobrego.Pozdrowionka i buziaczki ślę. 😘

Kochana zdrowie jest najważniejsze życzę dużo zdrówka ♥️🌹

Dużo zdrówka życzę ponieważ jest najważniejsze choć jest to smutna wiadomość jednak bardzo mądrze podjęta decyzja. Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia 😘

- napisali fani w komentarzach.

Mimo trudnej sytuacji, Dagmara Kaźmierska jak to ma w zwyczaju - postanowiła i zażartować. Zasugerowała, że "czarna mamba" w końcu odetchnie z ulgą. Życzymy dużo zdrowia!