Jacek Stachursky - kim jest typ niepokorny?

i

Autor: Instagram.com/jacek_stachursky Jacek Stachursky - kim jest typ niepokorny?

Jacek Stachursky - kim jest typ niepokorny?

2020-12-30 14:23

Stachursky, a dokładniej Jacek Władysław Łaszczok-Stachursky to jeden najpopularniejszych wokalistów w naszym kraju. Zadebiutował w 1994 roku płytą Taki jestem. Od tego momentu jego kariera nabrała rozpędu. Kolejne albumy pokrywały się złotem i platyną. Fani starszego pokolenia na wyrywki znają kawałek Zostańmy razem, Ci najmłodsi bawią się przy Doskozzzie.

Na scenie od 26 lat! Kim jest Jacek Stachursky?

Jacek Stachursky w młodości był harcerzem i prezenterem radiowym. Studiował prawo, organizację produkcji telewizyjno-filmowej i pedagogikę. Był także śpiewającym politykiem: radnym miejskim w Czechowicach-Dziedzicach i powiatowym w powiecie bielskim. Fanom pokazał się tez na parkiecie "Tańca z Gwiazdami", jednak po pierwszym odcinku nabawił się kontuzji i wycofał się z programu. Na swoim koncie ma wiele hitów, między innymi "Jedwab" czy "Typ niepokorny".

Jacek Stachursky – wiek

Jacek Stachursky jest zodiakalnym wodnikiem. Obecnie ma 53 lata. Autor hitu Typ niepokorny urodził się 26 stycznia 1966 roku w Czechowicach-Dziedzicach.

Jacek Stachursky – wzrost

Jedną z najczęściej wyszukiwanych informacji o artyście jest jego wzrost. Trzeba przyznać, że pod tym względem Jacek jest raczej przeciętny. Stachursky mierzy 173 cm wzrostu.

Jacek Stachursky – piosenki

Stachursky rozpoczął karierę w latach osiemdziesiątych. Był wokalistą rockowego zespołu Eve, później Eve Boys. Po pięciu latach zespół przestał istnieć. Jacek został prezenterem w lokalnej rozgłośni radiowej w Pszczynie. To właśnie wtedy przybrał pseudonim artystyczny Stachursky. W 1994 roku nagrał piosenkę Taki jestem i jego kariera nabrała rozpędu. Na swoim koncie ma takie hity jak "Jedwab", "Typ niepokorny", "Czuje i wiem", "ESSA", "Kieliszki", "Chłosta", "Zostańmy" razem oraz "Szampan i truskawk"i czy ostatnia "Doskozzza."