Jacek Stachursky okrutnie oszukany. Przestrzega fanów przed niebezpieczeństwem

2021-03-02 11:29 AM.
Jacek Stachursky - kim jest typ niepokorny?
Autor: Instagram.com/jacek_stachursky Jacek Stachursky - kim jest typ niepokorny?

Jacek Stachursky ma tysiące obserwatorów swojego konta na Instagramie. Prawdziwi fani wiedzą, że Jacek jest tylko jeden, ale nie przeszkodziło to oszustom, by podszywać się pod gwiazdora sceny disco i naciągać fanów.

W ostatnim czasie oszuści przybrali atak na znane osoby. Podszywając się pod gwiazdy i celebrytów próbują wyłudzić pieniądze i dane. Tak było chociażby w przypadku Magdaleny Rozenek. Teraz cyberprzestępcy sięgają po konto Jacka Stachursky’ego.  „Moi drodzy chciałem was ostrzec, że zaczynają się próby duplikowania mojego konta na Instagramie. Bądźcie czujni i zgłaszajcie, jako oszustwo, wszystkie takie próby. Jedyne moje oficjalne konto to @jacek_stachursky” - czytamy na oficjalnym fanpage’u jacka Satchursky’ego. W komentarzach fani potwierdzają, że dostają zaproszenia od oszustów.

- Miałam okazje już takie konto zablokować...

- Właśnie mnie też zaczął obserwować.

- Ja też wczoraj dostałam zaproszenie 🤔

Oszuści bardzo często najpierw zapraszają do polubienia fałszywego konta, później oferują udział w rożnego rodzaju loteriach wyłudzając pieniądze. Mimo, że fani Jacka Stachursky'ego i podkreslają, że Jacek jest tylko jeden, to sprawa jest poważna i warto być czujnym.