Eliza i Jay Hotel Paradise 5.

i

Autor: Kolaż na podstawie screenów z Instagram oraz TikTok @jay_dabrowski Czy Eliza (Hotel Paradise 5.) jest w ciąży?

Jay i Eliza (Hotel Paradise) planują dziecko? Uczestnik zamieścił wymowny filmik

2023-01-17 11:54

Poznali się w piątek edycji Hotelu Paradise i od tamtej pory wydają się być nierozłączni. Eliza i Jay wzbudzili sporo kontrowersji, a ich eliminacja tuż przed finałem była bardzo długo komentowana przez fanów programu. Czy po roku związku para planuje dziecko? Wymowny filmik zamieścił Jay.

Hotel Paradise 5. Eliza i Jay będą mieć dziecko?

To jedna z nielicznych par, która pozostała razem po Hotelu Paradse. Choć jeszcze w czasie emisji odcinków z ich udziałem wiele osób nie wierzyło, że to uczucie przetrwa, to kilka dni temu świętowali pierwszą rocznicę znajomości. Po zakończeniu zdjęć oczywiście musieli ukrywać swoje uczucie w tajemnicy, ponieważ do czasu premiery finałowego odcinka uczestnicy mają zakaz informowania o tym jak potoczyły się ich losy. Dla wielu fanów ogromnym zaskoczeniem było to, że Jay i Eliza wciąż są razem.

CZYTAJ TAKŻE: Nikt nie wierzył w szczerość ich uczucia! Poznali się w Hotelu Paradise i są razem od roku

CUD NA STACJACH! PIERWSZA ZMIANA KOMENTUJE
Jay i Eliza - dziecko

i

Autor: Scren TikTok @jay_dabrowski

Para nie spoczywa na laurach i oboje są bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Założyli też wspólny kanał na portalu YouTube, na którym publikują vlogi ze swojego życia. Również na TikToku nie brakuje dowodów na łączące ich uczucie. Ostatnio Jay zamieścił na swoim profilu wymowny filmik, w którym przy pomocy specjalnego filtru można sprawdzić jak będzie wyglądać potencjalne dziecko. Chłopak użył go na fotografii przestawiającej jego oraz partnerkę podczas romantycznej kolacji z podpisem: Użyłem tego filtra, aby zobaczyć, jak będzie wyglądać nasze dziecko.

­- chyba najładniejsze dziecko jak do tej pory ❤❤❤

Skomentowała filmik jedna z fanek. Czy faktycznie możemy spodziewać się w najbliższym czasie owocu miłości tej dwójki? Jeśli tak będzie to na pewno o tym napiszemy.

Hotel Paradise 5 - kto jest z kim? Które pary przetrwały?

Sonda
Czy oglądasz programy randkowe?