Eliza i Jay Hotel Paradise 5.

i

Autor: screen z Instagram/@eliza.milewska

Nikt nie wierzył w szczerość ich uczucia! Poznali się w Hotelu Paradise i są razem od roku

2023-01-10 14:52

Z Hotel Paradise 5. odpadli tuż przed finałem głosami innych uczestników, mimo że w programie tworzyli najsilniejszą relację. Choć Jay był ulubieńcem innych mieszkańców willi w Panamie, to nie można było tego samego powiedzieć o Elizie. Jak układa im się po roku znajomości?

Czy Eliza i Jay z "Hotelu Paradise" są razem?

Widzowie 5. edycji Hotelu Paradise byli mocno podzieleni w kwestii tej pary. Bo choć Jay był ulubieńcem zarówno innych uczestników, jak i fanów programu, to Eliza zdecydowanie była postacią kontrowersyjną. Para spędzała też dużo czasu razem, przez co według niektórych mieszkańców panamskiej willi byli odbierani jako mało zintegrowani. Jednocześnie nie da się ukryć, że w piątej odsłonie randkowego show TVN7 tworzyli najsilniejszy związek, a ich relacja była zdecydowanie bardziej romantyczna niż przyjacielska. Tuż przed finałem Laura i Grzegorz wygrali w konkurencji możliwość wyeliminowania jednej z par i wskazali właśnie na Elizę i Jaya. Zaskoczeni byli nie tylko sami zainteresowani, ale również pozostali uczestnicy. Wielu fanów programu komentowało, że ta relacja i tak nie ma przyszłości.

CZYTAJ TAKŻE: Love Island 7. wiemy kiedy startuje kolejny sezon Wyspy Miłości!

Pierwsza Zmiana Komentuje w VOX FM #6

Mimo trudnych początków w Hotelu Paradise, wielu kłótni i spięć między sobą oraz z pozostałymi uczestnikami, ta para wciąż jest razem.

Dokładnie rok temu 09.01.22 poznałem Elizy. Niestety ona musiała dzisiaj jechać do Krk na sesje zdjęciową.. ?

­­- napisał na relacji na Instagramie Jay. W krótkim filmiku widzimy Elizę przez szybę odjeżdżającego z peronu pociągu. Przed programem on na stałe mieszkał w Nowym Jorku, a ona pod Krakowem. Od powrotu z programu mieszkają razem i wyglądają na nierozłącznych. Założyli wspólny kanał na platformie YouTube, gdzie dzielą się z widzami vlogami ze swojego pełnego przygód życia. Swojego uczucia nie kryją również na Instagramie, gdzie praktycznie codziennie można zobaczyć wspólne relacje, na których wyglądają na bardzo szczęśliwych. Oczywiście życzymy im dużo szczęścia i kolejnych lat razem.

CZYTAJ TAKŻE: Hotel Paradise 6. Grzegorz ogłasza związek z jedną z uczestniczek! Fani: niezłe show

Sonda
Której parze "Hotel Paradise 5" kibicowałeś?